Artur AEN Nowicki

Street-art wychodzi poza mury. Pan Peryskop Noriakiego na sygnalizacji świetlnej w Poznaniu

Podziel się newsem:

Pan Peryskop to znak rozpoznawczy poznańskiego twórcy street-artu – Noriakiego. Teraz można go zobaczyć nie tylko na ścianach budynków, ale także na przejściach dla pieszych.

Noriaki, anonimowy twórca sztuki ulicznej, pozostawia po sobie ślady nie tylko w formie graffiti na murach. Niedawno w kilku miejscach w centrum Poznania pojawiły się figurki Pana Peryskopa. Aby je dostrzec trzeba spojrzeć wysoko do góry i wytężyć wzrok.

Wraz z ekipa I N K 3 . D E – Industry stworzyliśmy figurki z żywicy epoksydowej które już od zeszłego tygodnia spoglądają na was z różnych zakątków miasta. Miejcie oczy szeroko otwarte, 11 peryskopków do znalezienia w centrum. Znajdź je wszystkie. Do góry głowa !

Pan Peryskop Noriakiego na sygnalizacji świetlnej w Poznaniu

Charakterystycznego Pana Peryskopa możecie spotkać także przechodząc przez przejścia dla pieszych w Poznaniu między Starym Browarem a Andersią.

Watcher pojawił się na sygnalizacji świetlnej w tym miejscu już w ubiegłym roku, jednak ze względu na remonty, na jakiś czas zniknął. Jak zapewnia artysta, teraz Pan Peryskop zostanie tam już na stałe.

Światła z watcherem możecie zobaczyć na końcu (lub początku ) ulicy Półwiejskiej między Starym Browarem a Andersią. Powstały w 2020 roku, następnie zniknęły przez remonty , aby powrócić już na zawsze. Przechodząc puśćcie mi oczko. Dziękuję wszystkim zaangażowanym za walkę i pomoc. Go Poznań. Jedziemy z tym !

Pan Peryskop to znak rozpoznawczy poznańskiego twórcy street-artu – Noriakiego. Teraz można go zobaczyć nie tylko na ścianach budynków, ale także na przejściach dla pieszych. Noriaki, anonimowy twórca sztuki ulicznej, pozostawia po sobie ślady nie tylko w formie graffiti na murach. Niedawno w kilku miejscach w centrum Poznania pojawiły się figurki Pana Peryskopa. Aby je […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →