Najpopularniejszy poznański street art’owiec wydał zina! Teraz Noriaki może być na Twojej półce.


27 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Twórca jednookiego Watchera wydał swoje rysunki w zbiorze pod tytułem “O niczym nie myślę, po prostu spędzam czas”.

Jego jednooki Watcher od lat podgląda mieszkańców Poznania, ale nie tylko – jego charakterystyczna postać zdążyła już zawędrować m.in. do Berlina, Barcelony, Londynu, a nawet Indii. Jeśli podczas miejskich pieszych rundek nie patrzycie pod nogi lub w telefon – na pewno znacie już tego gościa.

Ale jego twórca – Noriaki, zajmuje się nie tylko grafficiarstwem i street art’em. Zdażyło mu się też zaprojektować print dla marki Diligent, tworzy obrazy i grafiki, ma na koncie kilka wystaw, a teraz – wydał własnego zina z ilustracjami!

W “szalonej gazetce” znalazło się 130 rysunków, a Noriaki swojego pierwszego zina zatytułował “O niczym nie myślę, po prostu spędzam czas.” Jeśli chcecie mieć to cudeńko na półce – możecie je przechwycić w poznańskiej Galerii Miejskiej Arsenał lub w sklepie Vertshop (tu zin dostępny również onlajn). Polecamy tę grubą kreskę!

Fot. Facebook/Noriaki

Twórca jednookiego Watchera wydał swoje rysunki w zbiorze pod tytułem “O niczym nie myślę, po prostu spędzam czas”. Jego jednooki Watcher od lat podgląda mieszkańców Poznania, ale nie tylko – jego charakterystyczna postać zdążyła już zawędrować m.in. do Berlina, Barcelony, Londynu, a nawet Indii. Jeśli podczas miejskich pieszych rundek nie patrzycie pod nogi lub w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →