materiały prasowe

Stephen King wyszedł tylko z jednego filmu jako dorosły. Pisarz zdradził tytuł


05 lipca 2022

Podziel się newsem:

Stephen King wyznał, że zdarzyło mu się wyjść z kina w trakcie seansu. Jednemu z najsłynniejszych pisarzy świata nie przypadł do gustu film z 2007 roku.

Stephen King nie jest fanem Autobotów

Jak donosi serwis NME, w zeszłym tygodniu Stephen King wyznał na Twitterze, że zdarzyło mu się opuścić kino, zanim film się skończył. 74-latek zaznaczył jednak, że była to jedna taka sytuacja w całym jego życiu. Stało się to w 2007 roku, kiedy King poszedł na seans filmu Transformers w reżyserii Michaela Baya.

Zobacz: Pennywise dostanie własny serial. Demoniczny klaun z TO Stephena Kinga pojawi się na HBO Max

Tylko raz wyszedłem z kina podczas trwania filmu jako dorosły: w trakcie Transformersów. Chciałbym wiedzieć, podczas jakich jeszcze filmów ludzie wychodzą

– napisał.

Tweet był odpowiedzią na publikację innego pisarza – Linwooda Barclaya. Auotr Największego lęku napisał, że Jurassic World: Dominion zmusił go do wyjścia z kina. Sytuacja miała mieć miejsce pierwszy raz od lat.

O gustach się nie dyskutuje – King nie należy do większości

Mimo że Stephen King jest ulubieńcem wielu, a jego nazwisko zostało wyryte wielkimi literami w świecie popkultury, nadal pozostaje człowiekiem o własnych upodobaniach. Film, który nie przypadł do gustu Kingowi, zebrał wiele pozytywnych recenzji od innych widzów. Według serwisu Rotten Tomatoes na ponad ćwierć miliona recenzji aż osiemdziesiąt pięć procent jest pozytywnych.

Zupełnie inaczej wyglądają oceny krytyków. Spośród dwustu dwudziestu siedmiu opinii czterdzieści dwa procent nie poleca Transformersów. Mimo mieszanego przyjęcia box office produkcji zamknął się w blisko trzystu dwudziestu milionach dolarów. Dla porównania: budżet filmu wynosił „jedynie” siedemdziesiąt milionów dolarów.

Transformers – oficjalny zwiastun

Stephen King wyznał, że zdarzyło mu się wyjść z kina w trakcie seansu. Jednemu z najsłynniejszych pisarzy świata nie przypadł do gustu film z 2007 roku. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Stephen […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →