kadr z klipu do utworu White Widow – „Gest”

Startuje nowy, trapowy projekt – 730. Gościnnie Młody Klakson i White Widow


27 października 2022

Podziel się newsem:

Już za kilkanaście dni wystartuje 730 – nowy trapowy projekt. Okazja do sprawdzenia tematu na żywo nadejdzie wraz z dwoma koncertami: w Poznaniu i Wrocławiu.

730 – nowy, trapowy projekt

Już wkrótce wystartuje nowy, trapowy projekt – 730. Na razie nie wiadomo o nim zbyt wiele oprócz tego, że będzie to start z grubej rury. Stanie się to za sprawą dwóch listopadowych koncertów, odpalających 730. Pierwszy z nich odbędzie się dziesiątego listopada w poznańskim klubie Pacha. Na scenie zaprezentują się Andy Mile, Ceha oraz Krzysztof Polak. Gościem specjalnym tego wieczoru będzie Młody Klakson – producent i autor drillowych przeróbek utworów z serii ale to DRILL.

Drugi koncert odbędzie się już dzień później, jedenastego listopada. Tym razem jest to propozycja dla widzów z Wrocławia (choć oczywiście nie tylko). Zainteresowani powinni skierować swoje kroki do klubu Studio P7 The Next Level. W line-upie wydarzenia znaleźli się Krzysztof Polak i Karo DJ, zaś gwiazdą wieczoru będzie grupa White Widow, autorzy takich kawałków, jak Jetlag czy Click Clack.

White Widow – Gest

Bilety na 730

Bilety na oba te wydarzenia zakupicie w serwisie Biletomat.pl. Wejściówki na poznański koncert zgarniecie pod tym linkiem. Jeśli chodzi o drugi, wrocławski wieczór, bilety znajdziecie tutaj. Pierwsza pula na występ we Wrocławiu jest już wyprzedana.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Już za kilkanaście dni wystartuje 730 – nowy trapowy projekt. Okazja do sprawdzenia tematu na żywo nadejdzie wraz z dwoma koncertami: w Poznaniu i Wrocławiu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Kup bilety na imprezy 730!

Biletomat.pl
25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

730

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →