Kup już bilet na Spring Break 2017!

Rytmy.pl
20 stycznia 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ruszyła już sprzedaż biletów na Spring Break 2017! Poznaliśmy też pierwszych artystów, którzy wystąpią na festiwalu.

Organizatorzy Enea Spring Break 2017 zdradzają pierwsze szczegóły edycji największego polskiego festiwalu showcase’owego, która odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia.

Podczas czwartej edycji Enea Spring Break wystąpi ponad stu artystów, w tym m.in.: projekt Fisz Emade Tworzywo czyli zespół braci Waglewskich, którzy w roku ubiegłym wydali płytę „Drony” uznaną za jedno z najważniejszych wydawnictw 2016; Domowe Melodie, które na Enea Spring Break poza największymi hitami zaprezentują także nowe piosenki z zaplanowanego na ten rok kolejnego albumu; Anita Lipnicka, jedna z najwybitniejszych polskich wokalistek przygotowująca właśnie nowy krążek, którego zapowiedzią był znakomity ubiegłoroczny singiel „Ptasiek”; wracający po latach zespół Snowman, a także artyści zagraniczni tacy jak brytyjska wokalistka Lucy Rose oraz Irlandczyk Bry, który dał się już poznać polskim fanom jako support przed listopadowym koncertem Twenty One Pilots na warszawskim Torwarze.

domowe melodie spring break 2017

Pełna lista artystów, których występy na Enea Spring Break już potwierdzono: Fisz Emade Tworzywo, Domowe Melodie, Anita Lipnicka, Lucy Rose, Snowman, Bry, Decadent Fun Club, Sirens Hill, Salk, Alpha Dog, Kalina, Under The Skin, Felix The Baker, Sonbird, New People, Martina M, Dwa Pokoje, Ralph Kaminski, Edyta Górecka, Chupa, P.O.T.H., Small Mechanics, Małgola, No, Cinemon, Tomasz Mreńca, Helen Fry, Deer Daniel.

Nazwy kolejnych wykonawców poznamy wkrótce!

Enea Spring Break to pionierski na polskim rynku festiwal showcase’owy. Już po raz czwarty w Poznaniu występy młodych, obiecujących zespołów sąsiadować będą z warsztatami i panelami z udziałem przedstawicieli polskich i zagranicznych festiwali muzycznych, wytwórni płytowych oraz menedżerów polskich zespołów.

Karnety w cenie 89 złotych dostępne są już na Biletomat.pl. Kupując tam karnet otrzymacie także godzinę do wykorzystania (od 20 do 23 kwietnia) w Świecie Saun na Termach Maltańskich.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.