Wybierz swój hymn na Tinderze, który własnie połączył siły ze Spotify


21 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Spotify i Tinder umożliwiają teraz użytkownikom Tindera wybranie swojego “hymnu”, który będzie widoczny na ich profilach.

Do tinderowych profili dodano właśnie kluczową informację w podejmowaniu decyzji o swipe’owaniu potencjalnego partnera w lewo lub prawo. Aplikacja nie tylko umożliwia wybranie swojego “hymnu”, ale też wyświetla i pozwala odsłuchać najczęściej odtwarzanych artystów ze Spotify. Teraz można oceniać ludzi nie tylko ze względu za wygląd, ale też i gust!

I w końcu ma to pewien sens, bo może nie chcecie przypadkiem wylądować w łóżku z Wychowanym na Trójce. Chyba że właśnie chcecie. Jak widać – sprawa jest poważna i należy poświęcić jej należytą uwagę.

Wybór jednego utworu, który idealnie opisze twoją seksualną osobowość i pokaże ją w atrakcyjny sposób, to jednak trudna sprawa, wymagająca skomplikowanych obliczeń, rozwiązania złożonych równań i przeprowadzenia badań focusowych. Chcieliśmy nawet przygotować dla Was pomocną listę takich piosenek, ale okazało się, że nie musimy tego robić, bo na Spotify dostępne są nagrania polskiej Madonny, Teresy Werner. Temat uważamy więc za zamknięty.

Sprawdź także:
Grzejcie swoje snapchaty, Rae Sremmurd znów w Polsce!

Spotify i Tinder umożliwiają teraz użytkownikom Tindera wybranie swojego “hymnu”, który będzie widoczny na ich profilach. Do tinderowych profili dodano właśnie kluczową informację w podejmowaniu decyzji o swipe’owaniu potencjalnego partnera w lewo lub prawo. Aplikacja nie tylko umożliwia wybranie swojego “hymnu”, ale też wyświetla i pozwala odsłuchać najczęściej odtwarzanych artystów ze Spotify. Teraz można oceniać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →