kadr z klipu do „Mogę wszystko” WWO

„Mogę wszystko” teraz w wersji HD


02 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Sokół kontynuuje akcje odnawiania klipów z kanału Prosto. Teraz przyszedł czas na absolutny klasyk. Mogę wszystko autorstwa WWO.

WWO – w wyraźniejszym obrazie

Choć kanał Prosto świeci pustkami, jeśli chodzi o wydawanie nowej muzyki, nie można powiedzieć, że jest martwy. Wszystko za sprawą pojawiających się regularnie odnowionych klipów, które jakością odbiegały od dzisiejszych standardów. Renowacji doczekał się Zipping ZIP Składu, W wyjątkowych okolicznościach od WWO, a teraz także Mogę wszystko z albumu Witam was w rzeczywistości. Za odnowienie klipu odpowiadają Wal&Gura. Sprawdź, jak prezentuje się klip do klasycznego utworu WWO w odnowionej wersji!

WWO – Mogę wszystko

Sokół zagra na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 oraz w Amfiteatrze Kadzielnia

Już tego lata Sokół wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz Sokoła wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajduje się: Quebonafide w jednym z ostatnich koncertów w karierze, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcase’em, BedoesPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona. Założyciel Prosto Label zagra również 3 września podczas Hip-Hop Festivalu w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Oprócz niego wystąpią m.in. Łysy MWKoroBoberFilipekKaeN i Juras. Bilety na to wydarzenia także są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Sokół kontynuuje akcje odnawiania klipów z kanału Prosto. Teraz przyszedł czas na absolutny klasyk. Mogę wszystko autorstwa WWO. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex WWO – w […]

Sokół na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →