Smolik i Kev Fox zagrają pożegnalne koncerty


04 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Już za chwilę polsko-brytyjski duet Smolik / Kev Fox wyruszą w pożegnalną trasę koncertową. Jednak spokojnie, nie żegnają się na długo.

Tak naprawdę żegnają się tylko na chwilę. The All Saints Tour ma być trasą podsumowującą i żegnającą dotychczasowy materiał Smolika i Kev Foxa, który znalazł się na ich dwóch albumach – debiutanckim SMOLIK / KEV FOX oraz ostatnim Queen of Hearts EP z 2017 roku.

Smolik // Kev Fox – All the Saints, posłuchaj

Koncerty z trasy Smolik / Kev Fox – The All Saints Tour – bilety

W ramach trasy zespół odwiedzi zaledwie sześć miast. Będą to jednak wyjątkowe koncerty, podczas których duetowi będzie również towarzyszył perkusista – Aleksander Orłowski. Sprawdźcie, czy Smolik i Kev Fox zagrają w tym roku w Waszym mieście!

7 grudnia – Bydgoszcz, Klub Kuźnia
8 grudnia – Radom, Sala koncertowa Zespołu Szkół Muzycznych
11 grudnia – Poznań, Aula Artis
12 grudnia – Warszawa, Teatr Syrena
13 grudnia – Katowice, Kinoteatr Rialto
15 grudnia – Gdańsk, Teatr Szekspirowski

Nowy album Smolik / Kev Fox w 2020 roku?

Po zakończeniu trasy muzycy zamierzają skupić się na tworzeniu nowego materiału, który ma się złożyć na kolejny, pełnoprawny album duetu. Dlatego też trasę The All Saints Tour można nazwać w jakiś sposób pożegnalną i zamykającą pewien etap w ich karierze. Kto wie, może nowe wydawnictwo od Smolika i Kev Foxa ukaże się już w 2020 roku? Na to liczymy!

Tymczasem zapraszamy na nadchodzące, ostatnie jak na razie koncerty! Bilety na występ w Poznaniu kupicie na Biletomat.pl.

Smolik // Kev Fox- The All Saints Tour

Już za chwilę polsko-brytyjski duet Smolik / Kev Fox wyruszą w pożegnalną trasę koncertową. Jednak spokojnie, nie żegnają się na długo. Tak naprawdę żegnają się tylko na chwilę. The All Saints Tour ma być trasą podsumowującą i żegnającą dotychczasowy materiał Smolika i Kev Foxa, który znalazł się na ich dwóch albumach – debiutanckim SMOLIK / KEV […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Smolik / Kev Fox - Poznań, Aula Artis | 11.12.2019

Biletomat.pl
85 - 110 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.