fot. materiały promocyjne

Slum Village zagrają koncert w Warszawie!


16 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Slum Village wystąpią w Warszawie! Legendarna rapowa grupa przyjedzie do Polski w 2023 roku promować swój nadchodzący album.

Rapowe legendy

Busta Rhymes, A Trbe Called Quest, Common… to nie rapowe Hall Of Fame. To tylko część artystów, z którym na przestrzeni swojej długoletniej kariery współpracowała ekipa Slum Village. Powstałej w 1996 roku w Detroit grupy nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi rapu na świecie. Autorzy klasycznych Fan-Ta-Stic i Fantastic vol. 2 zasłynęli przede wszystkim tymi albumami oraz późniejszą działalnością ich byłego członka Jaya Dee, znanego później pod pseudonimem J. Dilla. Young RJ, obecny członek Slum Village, zapowiedział, że w 2023 roku usłyszymy od nich nowy materiał. Być może jedna z pierwszych okazji, by usłyszeć na żywo nowy materiał od legendarnej grupy, nadarzy się w Polsce. W kwietniu przyszłego roku Slum Village wystąpią bowiem w Warszawie.

Young RJ x Boldy James x Abstract Orchestra x Daru Jones – Hands Up

Kup bilety na warszawski koncert Slum Village!

Już 17 kwietnia Slum Village wystąpią w klubie Hydrozagadka w Warszawie. Będzie to idealna okazja, żeby na własnej skórze poczuć klimat Detroit z lat 90. i u słyszeć na żywo takie hity jak Fall In Love, Selfish, czy The Look of Love, Pt. 1. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na łódzkim evencie. Spieszcie się! Liczba biletów kolekcjonerskich jest ograniczona.

Slum Village zagrają koncert w Warszawie!

Slum Village wystąpią w Warszawie! Legendarna rapowa grupa przyjedzie do Polski w 2023 roku promować swój nadchodzący album. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Rapowe […]

Kup bilety na koncert Slum Village w Warszawie!

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →