Słuchamy “Glass and Styrofoam”, nowej EPki od The Cassino, sprawdźcie!


10 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Glass and Styrofoam to trzecia EPka zespołu The Cassino, której już teraz możecie słuchać we wszystkich serwisach streamingowych. Sprawdźcie!

The Cassino prezentują nową EPkę – Glass and Styrofoam

The Cassino dzielą się nowym wydawnictwem, zatytułowanym Glass and Styrofoam. To trzecia EPka na koncie tego młodego, indie rockowego składu, który niedawno podpisał kontrakt z wytwórnią FONOBO Label. To pod jej szyldem ma się niedługo ukazać debiutancki krążek zespołu, czego przedsmakiem jest właśnie wydana kilka dni temu EPka Glass and Styrofoam.

The Cassino Glass and Styrofoam

The Cassino – rockowy fenomen na skalę światową?

Na nowym wydawnictwie The Cassino znalazły się cztery premierowe kompozycje, które wywołują zamierzony efekt – skutecznie wyostrzają apetyt na więcej. Hubert Wiśniewski, lider i wokalista grupy powraca do śpiewania po angielsku, co, w połączeniu z chwytliwymi, przebojowymi, choć nie kojarzonymi z radiową szablonowością kompozycjami, potwierdza, że The Cassino wyrastają na rockowy fenomen na polskim rynku, który śmiało można stawiać obok znanych i szanowanych, międzynarodowych kapel.

The Cassino – szczere emocje i nieszablonowe brzmienie kluczem do rock and rollowego sukcesu

Zespół The Cassino chwyta uwagę słuchacza, dostarczając mu nie tylko przyjemnych, wyszukanych i dopracowanych brzmień, ale przywiązuje go również emocjonalnie do pełnych nie zawsze wdzięcznych i radosnych uczuć, lecz często bardziej gniewnych i buntowniczych tekstów. Te idealnie współgrają z zadziornymi, pełnymi dramaturgi i niepewności kompozycjami oraz momentami wręcz przeszywającym głosem Huberta, który lawiruje między dźwiękami niczym wokalny rollercoaster.

Młodzi artyści nie boją się poszukiwać i bawić dźwiękami. Choć ich najnowszą EPkę zaliczyłabym raczej do szeroko pojętej muzyki rockowej, nietrudno doszukać się tu również elementów inspiracji chociażby funkiem, czy bluesem. Jednak Glass and Styrofoam to przede wszystkim oryginalne, często trudne do jednoznacznego sklasyfikowania autorskie koncepcje zespołu, które nadają brzmieniu The Cassino wyrazistości i indywidualności.

The Cassino – młodość, innowacyjność i oryginalność

Młode, debiutujące trio swoją trzecią EPką konsekwentnie wypełnia na polskiej scenie indie rockową lukę. The Cassino prezentują połączenie młodzieńczej innowacyjności z rockowym, drapieżnym sznytem, a Glass and Styrofoam z pewnością zadowoli zarówno fanów klasycznego, gitarowego grania, tych, którzy zadurzają się w wyspiarskich klimatach, jak i słuchaczy poszukujących nowatorskich, śmiałych i oryginalnych brzmień. Sprawdźcie sami!

Posłuchaj nowej EPki The Cassino – Glass and Styrofoam

The Cassino – Glass and Styrofoam, zamów płytę

Nowa EPka od The Cassino – Glass and Styrofoam jest również dostępna jako wydawnictwo fizyczne. Płytę możecie zamawiać na stronie www.mtj.pl. Nie powinno jej zabraknąć w Waszej kolekcji! :)

Glass and Styrofoam to trzecia EPka zespołu The Cassino, której już teraz możecie słuchać we wszystkich serwisach streamingowych. Sprawdźcie! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? The Cassino prezentują nową EPkę – Glass and Styrofoam The Cassino dzielą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →