Skok w bok muzyka Tame Impala. Cameron Avery solo


03 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Solowa płyta członka zespołów Tame Impala i Pond ukaże się w wytwórni Anti-. Zwiastuje ją utwór “C’est Toi”.

Premiera albumu Camerona Avery planowana jest na wiosnę. Jej tytuł nie jest jeszcze znany, ale basista Tame Impala podzielił się już pierwszym utworem, wraz z teledyskiem. Współtwórcą utworu i współproducentem całego materiału jest Jonathan Wilson.

“To piosenka o miłości, którą nagrałem, gdy ostatnio się zakochałem” – napisał muzyk w notce prasowej. Przyznał też, że to Jonathan Wilson namówił go do nagrania mocno wokalnego albumu.

Tame Impala to pochodząca z Perth formacja grająca psychodeliczną odmianę rocka i popu. Na koncie mają trzy płyty “Innerspeaker” (2010), “Lonerism” (2012) i “Currents” (2015). Lider grupy, Kevin Parker wraz Markiem Ronsonem i Lady Gagą stworzył jej nowy singiel “Perfect Illusion”.

Sprawdź także:
Lady Gaga nagrała singiel z Tame Impala i Markiem Ronsonem

Solowa płyta członka zespołów Tame Impala i Pond ukaże się w wytwórni Anti-. Zwiastuje ją utwór “C’est Toi”. Premiera albumu Camerona Avery planowana jest na wiosnę. Jej tytuł nie jest jeszcze znany, ale basista Tame Impala podzielił się już pierwszym utworem, wraz z teledyskiem. Współtwórcą utworu i współproducentem całego materiału jest Jonathan Wilson. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →