Ludwik Lis

Siwers zapowiada swój „Powrót z drogi donikąd” kolejnym singlem


22 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Przed tygodniem Siwers oznajmił, że w czerwcu czeka nas Powrót z drogi donikąd. Taki tytuł nosi bowiem nowy album reprezentanta JWP/BC, którego kolejną singlową zapowiedź sprawdzić można już teraz.

Siwers solowy album, w tym roku, wypuści jako drugi z warszawskiej ekipy. Wydawniczą kolejkę w składzie JWP/BC zaczął Kosi, w ubiegłym tygodniu serwując słuchaczom rewelacyjne pierwsze solo IS.OK. Album Powrót z drogi donikąd dla Siwersa będzie już trzecim solowym materiałem. Z kolei swój drugi krążek, na 2k21, w międzyczasie zapowiedział także Ero. Tylko coś ten Łajzol, z płytą podpisaną tylko swoją ksywą, jakoś wyświetlić się nie chce…

Siwers – Creme de la crème

Siwersa Powrót z drogi donikąd

Powracając jednak do Siwersa. Raper i producent dostarczy słuchaczom album, przy którym odpowiada zarówno za warstwę tekstową, jak i muzyczną. Ponownie zatem otrzymamy wydawnictwo przygotowane przez Siwego kompleksowo. Nie oznacza to jednak, że SWRS przez cały swój Powrót z drogi donikąd, jest całkowicie sam. W poszczególnych numerach na płycie gospodarzowi towarzyszą bowiem, między innymi, Pezet, Lukasyno, Tomiko oraz pozostali reprezentanci składu JWP/BC.

Siwers - Rach Pach Ciach - okładka singla
Siwers – Rach Pach Ciach – okładka singla

Rach pach ciach i jest drugi singiel

Pierwszym zwiastunem czerwcowego Powrotu… Siwersa był singlowy Creme de la crème. Drugim zaprezentowanym i również popartym klipem, kawałkiem z nowej płyty warszawiaka, jest wdzięcznie zatytułowany utwór Rach pach ciach. Za scratche i cuty jest w nim odpowiedzialny zespołowy DJ autora numeru, czyli DJ Falcon1. Realizacją klipu natomiast zajął się Ludwik Lis.

Siwers feat. DJ Falcon1 – Rach pach ciach

Siwers Powrót z drogi donikąd, w całości, zaprezentuje 11 czerwca. Do tego wydawnictwo zamawiać można na stronie www.preorder.pl. Szczegółowe informacje na temat trzeciej solówki Siwego z JWP/BC, zamieściliśmy w tym miejscu.

Siwers - Powrót z drogi donikąd - okładka
Siwers – Powrót z drogi donikąd – okładka albumu

Pierwszym był „Creme de la crème”, drugi to szybkie „Rach pach ciach”. Premierę trzeciego solo Siwers zaplanował na czerwiec.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.