materiały promocyjne gry "The Sims 4: Licealne Lata"

„The Sims 4” w liczbach. Ilu Simów zmarło w 2022 roku?


19 grudnia 2022

Podziel się newsem:

EA przygotowało podsumowanie roku w liczbach dla wszystkich swoich produkcji. Jesteście ciekawi, ilu Simów zmarło w The Sims 4 w 2022 roku?

Ilu Simów zmarło w 2022 roku?

Firma Electronic Arts przygotowała niezwykle ciekawą statystykę. Przedstawili podsumowanie roku w każdej ze swoich gier w formie liczbowej. Wyjątkowo ciekawie prezentują się statystyki w przypadku The Sims 4. Okazuje się, że w 2022 roku gracze spędzili w świecie Simów aż 1,4 miliarda (!) godzin. Stworzyli 436,5 miliona Simów, z czego zmarło 21,7 miliona. Wśród trzech najpopularniejszych powodów zgonów znalazły się: starość, złość i utonięcie. Z kolei najczęściej wybieranymi cechami simów były: romantyczny, wesoły i kreatywny.

Z pewnością miało to wpływ na 289 milionów stosunków seksualnych odbytych przez stworzone przez graczy postaci. W ogólnodostępnej galerii gry udostępniono 11,5 miliona plików, które zostały pobrane 209 milionów razy. Warto zaznaczyć, że ogromna popularność gry bierze się z pewnością także z faktu dbania o produkcję przez jej twórców. Regularnie pojawiają się nowe dodatki, akcesoria i pakiety rozgrywki – pomimo 8 lat od premiery gry. Ostatni dodatek, The Sims 4: Licealne Lata, zadebiutował 28 lipca 2022 roku.

Trailer dodatku The Sims 4: Licealne Lata

Ponad 500 milionów reanimacji i blisko 33 miliardy goli

EA przygotowało podobne statystyki także dla innych swoich gier, nie tylko The Sims 4. Pośród najciekawszych warto wymienić 14 miliardów meczów i 32,6 miliardów goli w grach z serii FIFA, 218,6 milionów przejechanych wyścigów w grach z serii F1, w których najpopularniejszym kierowcą był Max Verstappen, a także reanimacje 547,9 postaci w Battlefield 2042. Pełne statystyki dotyczące 2022 roku we wszystkich produkcjach EA Games znajdziecie tutaj.

EA przygotowało podsumowanie roku w liczbach dla wszystkich swoich produkcji. Jesteście ciekawi, ilu Simów zmarło w The Sims 4 w 2022 roku? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →