kadr z teasera gry „Life by You”

Studio Paradox Interactive prezentuje konkurencję dla serii „The Sims”


07 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Pojawił się teaser gry Life by You, zaprojektowanej wspólnie ze współtwórcą The Sims 2. Będzie konkurencja dla legendarnej serii?

Realna konkurencja dla serii The Sims?

Ciężko wskazać gatunek gier, który zostałby tak zdominowany przez jeden tytuł, jak symulatory życia. EA w zasadzie zmonopolizowało tę kategorię gier za sprawą The Sims. Na próbę strącenia z piedestału potentata pokusi się studio Paradox Interactive, odpowiedzialne między innymi za gry z serii Europa Universalis, Hearts Of Iron czy Cities: Skylines. Zaprezentowali oni teaser gry Life by You, do pracy przy której zaangażowali Roda Humble’a, współtwórcę gier The Sims 2 i The Sims 3.

Zgodnie z zapowiedzią, więcej szczegółów dotyczących Life by You otrzymamy 20 marca. Na ten moment gra od Paradox Interactive wygląda… bardzo Simsowo. Poznaliśmy jednak za mało szczegółów, by wydawać osądy dotyczące Life by You. Jeśli jednak za temat symulatora życia zabiera się tak renomowane studio, jak Paradox Interactive możemy oczekiwać, że na rynku pojawi się realna konkurencja dla legendarnej serii od EA.

Teaser gry Life by You

Ilu Simów zginęło w 2022 roku?

Pod koniec 2022 roku Electronic Arts przygotowała niezwykle ciekawą statystykę. Przedstawili podsumowanie roku w każdej ze swoich gier w formie liczbowej. Wyjątkowo intrygująco prezentują się statystyki w przypadku The Sims 4. Okazuje się, że w 2022 roku gracze spędzili w świecie Simów aż 1,4 miliarda (!) godzin. Stworzyli 436,5 miliona Simów, z czego zmarło 21,7 miliona. Wśród trzech najpopularniejszych powodów zgonów znalazły się: starość, złość i utonięcie. Z kolei najczęściej wybieranymi cechami simów były: romantyczny, wesoły i kreatywny.

Pojawił się teaser gry Life by You, zaprojektowanej wspólnie ze współtwórcą The Sims 2. Będzie konkurencja dla legendarnej serii? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Realna konkurencja dla […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →