Gdzie się podziewa Mela Koteluk i Dawid Podsiadło? Sprawdź najświeższe newsy o artystach!


30 października 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Zapadli się pod ziemię? Szykują wielki come back? Sprawdźcie, co słychać u jednych z najlepszych i najbardziej lubianych muzyków w Polsce!

Swoje ostatnie, solowe płyty wydali kilka lat temu. Każda była wielkim sukcesem. Jednak od jakiegoś czasu milczą… Mela Koteluk i Dawid Podsiadło zrobili sobie dłuższą przerwę w karierze? Nic z tych rzeczy! Choć niestety na razie nie zapowiadają kolejnych krążków, cały czas występują na scenie i są zaangażowani w mega ciekawe projekty.

Od czasu wydania płyty Migracje Meli Koteluk minęły już 3 lata. Nie znaczy to jednak, że piosenkarka nie nagrywa nowych kawałków. Niedawno zaśpiewała o relacjach zwieranych na Tinderze w nowym kawałku L.U.C.’a. :)

Ponadto Mela Koteluk cały czas koncertuje. W wakacje można ją było usłyszeć na Męskim Graniu w ramach projektu Obywatel GC 2.0, później wystąpiła na rozdaniu nagród Elle Style Awards 2017, a aktualnie – jako gość specjalny bierze udział w jubileuszowej trasie zespołu HEY!

A co słychać u autora takich hitów, jak Pastempomat czy Trójkąty i Kwadraty? Podsiadło również nie może narzekać na brak zajęć – kilka dni temu wziął udział w specjalnej premierze serialu Stranger Things w LA. Wcześniej bawił się na Open’erze i popijał z Sokołem najlepszą whiskey. Ich wspólny wypad do Szkocji zaowocował nagraniem wspólnego kawałka Świadomy Sen.

Też stęskniliście się za wyjątkową energią Dawida Podsiadło? Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość! On również został zaproszony przez HEY do udziału w jubileuszowej trasie FAYRANT TOUR i niedługo będzie go można zobaczyć na scenie z Kasią Nosowską! :)

Zapadli się pod ziemię? Szykują wielki come back? Sprawdźcie, co słychać u jednych z najlepszych i najbardziej lubianych muzyków w Polsce! Swoje ostatnie, solowe płyty wydali kilka lat temu. Każda była wielkim sukcesem. Jednak od jakiegoś czasu milczą… Mela Koteluk i Dawid Podsiadło zrobili sobie dłuższą przerwę w karierze? Nic z tych rzeczy! Choć niestety […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →