Fortnite

W grze Fortnite odbędzie się festiwal filmowy

Podziel się newsem:

Były już koncerty, teraz czas na kino! W wirtualnym świecie gry Fortnite odbędzie się filmowy festiwal Short Nite, podczas którego pokazywane będą krótkometrażowe animacje z całego świata.

Short Nite – festiwal filmowy w wirtualnym świecie gry Fortnite

20 lutego od godz. 20:00 gracze Fortnite’a będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu Festiwal Filmowy Short Nite, podczas którego będzie można obejrzeć cieszące się uznaniem animowane filmy krótkometrażowe z całego świata. W line-upie na pewno znajdą się animacje nominowane w poprzednich latach do Nagród Akademii Filmowej.

Seria filmów krótkometrażowych Short Nite trwa łącznie około 30 minut i będzie powtarzana nieprzerwanie przez 24 godziny. Zobaczcie zwiastun:

Oglądaj Festiwal Filmowy Short Nite na Królewskiej Imprezie w Fortnite!

Jak wziąć udział w festiwalu Short Nite?

Aby wziąć udział w festiwalu trzeba mieć zainstalowaną grę Fortnite. Następnie należy skorzystać z jej społecznościowego trybu, logując się do Królewskiej Imprezy, gdzie bohaterowie spotykają się bez broni. Filmy zostaną wyświetlone na Wielkim Ekranie zlokalizowanym w świecie gry, a gracze będą mogli karmić swoje avatary ogromnymi ilościami popcornu.

Short Nite Festiwal filmowy w grze Fortnite

Fortnite to już od jakiegoś czasu nie tylko gra ale także arena dla wydarzeń kulturalnych. Swoje koncerty zagrali tam chociażby Marshmello czy Travis Scott, a k-popowy boysband BTS zaprezentował nowy klip do singla Dynamite w świecie Fortnite.

Były już koncerty, teraz czas na kino! W wirtualnym świecie gry Fortnite odbędzie się filmowy festiwal Short Nite, podczas którego pokazywane będą krótkometrażowe animacje z całego świata. Short Nite – festiwal filmowy w wirtualnym świecie gry Fortnite 20 lutego od godz. 20:00 gracze Fortnite’a będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu Festiwal Filmowy Short Nite, podczas którego […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →