Joanna kulig w filmie „The Eddy”, Netflix

Film „She Came to Me” z Joanną Kulig otworzy festiwal Berlinale


11 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie otworzy światowa premiera She Came to Me Rebekki Miller. Polska aktorka Joanna Kulig zagrała w filmie drugoplanową rolę. Na ekranie pojawi się obok takich gwiazd, jak Anne Hathaway czy Peter Dinklage.

She Came to Me Rebekki Miller otworzy festiwal Berlinale

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie to jedno z największych wydarzeń filmowych w Europie i na świecie. Podczas imprezy przyznaje się nagrody dla najlepszych filmów, z których najsłynniejszą jest Złoty Niedźwiedź. W tym roku Berlinale odbędzie się w dniach 16-22 lutego.

73. edycję festiwalu otworzy światowa premiera filmu She Came to Me w reżyserii Rebekki Miller (Maggie’s Plan, Ballada o Jacku i Rose). W obsadzie komedii romantycznej znaleźli się Anne Hathaway, Brian d’Arcy James, Marisa Tomei, Peter Dinklage, a także polska aktorka Joanna Kulig.

Fabuła skupia się na życiu kompozytora Stevena Lauddema (Dinklage), który przeżywa kryzys twórczy i nie może skończyć muzyki do swojej wielkiej opery. Jego żona Patricia (Hathaway) radzi mu, aby poszukał inspiracji. Kompozytor odnajduje pasję do muzyki po tym, gdy przeżywa przygodę na jedną noc.

Joanna Kulig w międzynarodowej produkcji

W Polsce o She Came to Me stało się szczególnie głośno za sprawą Joanny Kulig. Jej międzynarodową karierę otworzyła pierwszoplanowa rolę Zuli w nominowanym do Oscara filmie Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego. Aktorka otrzymała za nią Europejską Nagrodę Filmową. W ostatnim czasie zagraniczna publika mogła ją również poznać dzięki roli w serialu Netfliksa The Eddy.

Kulig w filmie Rebekki Miller gra postać Magdaleny. Niedawno aktorka podzieliła się zdjęciami z planu w Nowym Jorku.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie otworzy światowa premiera She Came to Me Rebekki Miller. Polska aktorka Joanna Kulig zagrała w filmie drugoplanową rolę. Na ekranie pojawi się obok takich gwiazd, jak Anne Hathaway czy Peter Dinklage. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →