Natarcie polskich seriali. Pierwszy będzie Twardoch

Obserwuj nas na instagramie:

Nieważne, czy oglądasz telewizję, śledzisz seriale online, czy masz je głęboko w nosie. Belfer to kamień milowy. Dzięki niemu od 2018 r. co roku pojawią się dwie nowe polskie produkcje.

Canal+ zakupił prawa do powieści Szczepana TwardochaKról oraz do czwartej serii szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego. Ta pierwsza opowiada historię mafii w międzywojennej Polsce, a druga o misjach wywiadowczych polskich służb.

serial Twardocha

Co w Belfrze, stworzonym na bazie scenariusza Jakuba Żulczyka i Moniki Powalisz, było tak wyjątkowe, że Canal+ zdecydował się na taki krok? Wrażenie robił na pewno skład aktorski. Stuhr, Królikowski, Cielecka, Popławska, Gonera, Pieczyński i wielu innych. Do tego świetne zdjęcia i wielka tajemnica. Dzięki temu finał serialu obejrzało prawie pół miliona osób. Prawdopodobnie drugie tyle z nielegalnych źródeł.

Canal+ zachwycone świetnym wynikiem produkcji wyreżyserowanej przez Łukasza Palkowskiego stwierdziło, że od 2018 roku będzie tworzyło więcej autorskich seriali w Polsce. Manuel Rougeron – prezes nc+ stwierdził, że Sukces Belfra pokazał nam, by jeszcze mocniej wchodzić w produkcję seriali. Założenie jest takie, by od 2018 r. co roku pokazywać dwa lokalnie zrealizowane.

Trwają już prace nad drugą odsłoną Belfra. Odpowiada za nie ten sam zespół, więc możemy spodziewać się kolejnego sztosu. Jego fabuła zostanie osadzona we Wrocławiu, a Stuhr pozostanie głównym bohaterem.

Sprawdź także:
Jakub Żulczyk robi serial z HBO! Sześć dni z życia dilera kokainy

Nieważne, czy oglądasz telewizję, śledzisz seriale online, czy masz je głęboko w nosie. Belfer to kamień milowy. Dzięki niemu od 2018 r. co roku pojawią się dwie nowe polskie produkcje. Canal+ zakupił prawa do powieści Szczepana Twardocha – Król oraz do czwartej serii szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego. Ta pierwsza opowiada historię mafii w międzywojennej […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →