Getty Images

Światowa premiera drugiego sezonu serialu o Sergio Ramosie już 18 czerwca


18 marca 2021

Podziel się newsem:

La Leyenda de Sergio Ramos (z ang. The Legend of Sergio Ramos) – tak brzmi tytuł drugiego sezonu serialu produkcji Amazon Prime o kapitanie Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii, Sergio Ramosie. El Corazon de Sergio Ramos, czyli pierwsza część produkcji, będzie miała swoją kontynuację 9 kwietnia w Hiszpanii i 18 czerwca w pozostałych krajach.

Niespodziewany sezon

Nakręcony w trakcie burzliwego (nie tylko) dla Realu Madryt sezonu 2019/2020 serial, z przyczyn niezależnych musiał zostać przerwany. Pierwotny scenariusz zakładał kontynuowanie serii w ramach jednego sezonu, jednak przełożone o rok Mistrzostwa Europy 2020 i Igrzyska Olimpijskie, na których 178-krotny reprezentant La Furia Roja miał wystąpić, zmusiły Amazon do podzielania serialu na dwa sezony.

W tak nietypowym sezonie jak ten, którego nikt z nas nigdy nie doświadczył, wszyscy musieliśmy się dostosować. Ostatecznie skończyliśmy z zupełnie inną serią, ale rezultat był spektakularny, a my byliśmy w stanie pokazać i opowiedzieć części historii Sergio, które w przeciwnym razie byłyby niemożliwe.

powiedział Variety Óscar Prol, szef hiszpańskiego działu Amazon Studios
Sergio Ramos
Fot. GTRES

Podnieść poprzeczkę

Twórcy zapewniają, że La Leyenda de Sergio Ramos przejdzie niemałą metamorfozę. Mieszanka reality show i filmu dokumentalnego ma wnieść serial na tę samą półkę, co Z kamerą u Kardashianów i The Last Dance z Michaelem Jordanem w roli głównej. W tym celu Amazon ponownie nawiązał współpracę z Endemol Shine Iberia, częścią grupy Banijay. Na poczet drugiego sezonu zatrudniono José Ruedę, reżysera z dużym doświadczeniem telewizyjnym w Hiszpanii.

Zatrudniliśmy ludzi z ogromnym doświadczeniem w pracy nad projektami sportowymi i wysokiej klasy, aby podnieść poprzeczkę. Za każdym razem, gdy wracamy do tego typu projektu, chcemy podnosić poprzeczkę. Jeśli zamierzaliśmy zrobić drugi sezon, musiał być inny i oferować coś więcej. Chcieliśmy nadać sezonowi drugiemu filmowy i produkcyjny charakter dokumentu sportowego, dlatego podjęliśmy wspólny wysiłek, aby podnieść wartości produkcyjne.

wyjaśnił Prol

La Leyenda de Sergio Ramos (z ang. The Legend of Sergio Ramos) – tak brzmi tytuł drugiego sezonu serialu produkcji Amazon Prime o kapitanie Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii, Sergio Ramosie. El Corazon de Sergio Ramos, czyli pierwsza część produkcji, będzie miała swoją kontynuację 9 kwietnia w Hiszpanii i 18 czerwca w pozostałych krajach. Niespodziewany […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →