kadr z klipu do utworu „Instalove”

Sentino i Wojtek Gola we wspólnym singlu „Instalove”


01 marca 2023

Podziel się newsem:

Sentino wraz z Wojtkiem Golą, włodarzem Fame MMA i celebrytą, prezentują wspólny utwór zatytułowany Instalove, któremu towarzyszy konkurs na TikToku.

Kontrowersyjny raper i włodarz Fame MMA

Sentino nie przestaje zaskakiwać. Raper, który równie mocno jak ze swojej twórczości znany jest z kontrowersyjnych live’ów na Instagramie, połączył siły z Wojtkiem Golą, włodarzem Fame MMA. Za produkcję ich wspólnego utworu Instalove odpowiada Mateusz Chicioszek. Premierze piosenki towarzyszy konkurs na TikToku. Z pięcioma zwycięzcami, którzy nagrają film do Instalove, Wojtek Gola nagra wspólny utwór, a pozostałe osoby mają szanse na wzięcie udziału w wyjątkowej imprezie.

Wojtek Gola x Sentino – Instalove

Sentino zagra w Poznaniu!

Pierwszym miastem, które odwiedził Sentino po wielkim powrocie do Polski, był Poznań. Każdy, kto nie miał okazji wziąć udziału w tym prawdziwie historycznym wydarzeniu, ma okazję naprawić swój błąd! Sento powróci do tego miasta już 16 marca, by wystąpić w klubie X-Demon o godzinie 22:00. Patrząc na nagrania z poprzednich występów, możemy spodziewać się zarówno najnowszych hitów, takich jak Midas, czy Lato, ale też starszych utworów, m.in. Zapytaj o mnie czy Vitalyi będących prawdziwą gratką dla starszych fanów rapera. Oczywiście nie zabraknie także najnowszego Kosmosu, a kto wie? Może do czasu koncertu Sentino wyda jeszcze jakiś hit lub w trakcie występu zagra przedpremierowo coś z nadchodzącego albumu? Bilety na poznański koncert Sentino są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Sentino wraz z Wojtkiem Golą, włodarzem Fame MMA i celebrytą, prezentują wspólny utwór zatytułowany Instalove, któremu towarzyszy konkurs na TikToku. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Kontrowersyjny raper […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →