Sarius i Gedz na Rozpoczęciu Lata na Nocnym Targu Towarzyskim

Obserwuj nas na instagramie:

Nocny Targ Towarzyski to jedna z najciekawszych letnich miejscówek na mapie Poznania. Z okazji rozpoczęcia lata wystąpi tam dwóch raperów – Sarius i Gedz.

Nocny Targ Towarzyski w Poznaniu działa od 2017 roku i szybko stał się najpopularniejszą miejscówką na spędzanie letnich dni w mieście. Sezon rozpoczyna się tam w majówkę i trwa do ostatnich ciepłych dni.

Miejscówka zlokalizowana jest w starych halach naprawczych PKP przy ulicy Kolejowej. Co weekend odbywają się tam imprezy, koncerty czy różnego rodzaju wydarzenia tematyczne.

Oprócz dobrej zabawy, nie brakuje także bogatej strefy gastronomicznej. Wybór jest naprawdę duży, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Nocny Targ szykuje też coś specjalnego na nadchodzący początek lata. Z tej okazji, odbędą się koncerty dwóch znanych polskich raperów – Sariusa i Gedza. 

Sarius, czyli reprezentant częstochowskiej sceny hip-hopowej, początkowo współpracował z Asfalt Record. W 2017 roku założył własną wytwórnię – Antihype. Posłuchajcie jego największego hitu – Wiking:

Gedz to z kolei członek założonego przez Palucha Biura Ochrony Rapu. Raper obecnie szykuje się do wydania swojego najnowszego albumu, który promuje singiel Kosmita.

Rozpoczęcie Lata na Nocnym Targu Towarzyskim odbędzie się 20 czerwca. Wejściówki w cenie 20 PLN znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Nocny Targ Towarzyski to jedna z najciekawszych letnich miejscówek na mapie Poznania. Z okazji rozpoczęcia lata wystąpi tam dwóch raperów – Sarius i Gedz. Nocny Targ Towarzyski w Poznaniu działa od 2017 roku i szybko stał się najpopularniejszą miejscówką na spędzanie letnich dni w mieście. Sezon rozpoczyna się tam w majówkę i trwa do ostatnich […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →