materiały promocyjne

sanah w Chorzowie: Taylor Swift, Makłowicz, zespół Feel i nagrania ze ślubu


17 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Jako pierwsza Polka w historii zagrała solowy koncert stadionowy i wyprzedała Stadion Narodowy. sanah rozpoczęła Ucztę nad Ucztami w Chorzowie.

sanah jak Taylor Swift w Chorzowie

Stadionowa trasa sanah Uczta nad Ucztami wystartowała 15 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jak było? „sanah: the eras tour”, „show jak u zagranicznej artystki” – czytamy w mediach społecznościowych po pierwszym stadionowym koncercie sanah. Wiele osób nawiązuje, że pomysł na trasę zbliżony jest do Taylor Swift.

@zetkacper

intro uczta nad ucztami

♬ dźwięk oryginalny – zetkacper 🦥

Trudno dziwić się, że fani porównują sanah do gwiazdy światowego formatu. Jako pierwsza Polka w historii zagrała solowy koncert na stadionie i wyprzedała koncerty w tak dużych obiektach jak Polsat Plus Arena Gdańsk (8 września), czy PGE Narodowy (22 września). Łącznie na krótkiej trasie zagra dla ponad 170 tys. osób. Do wielkie trasy Taylor The Eras Tour zbliżona jest również formuła – choć skala jest nieporównywalna, obie artystki celebrują podczas koncertów swoje największe przeboje i etapy kariery. Nie od dziś też mówi się, że polska wokalistka inspiruje się idolką w swoich utworach, czy teledyskach.

Klip z wesela, Makłowicz i omdlenia

Różnorodna publika – od dzieci z rodzicami, przez nastolatki, po dorosłych fanów – otrzymała rozbudowany występ pełen niemałych zaskoczeń. Zuzanna Grabowska (z domu Jurczak) zaserwowała muzyczną ucztę, pełną swoich hitów z albumów Królowa dram, Irenka, Uczta oraz sanah śpiewa Poezyje, a także najnowszych singli. W niemal 3-godzinnym show znalazło się również prezentowane na telebimie nagranie ze ślubu 25-letniej gwiazdy. Jest to spora niespodzianka, bo sanah należy do prywatnych osób, które nie zdradzają zbyt wiele publice, jak na skalę swojej popularności. Uczestnicy koncertu oglądali klip do utworu Ten Stan.

Polka zaprosiła na Ucztę gości. Zacznijmy od tego, że koncert otworzył Robert Makłowicz, zapraszając do przyjemnego ucztowania z wcześniej przygotowanego wideo. Wokalista zespołu Feel, Piotr Kupicha, pojawił się na koncercie, by zaśpiewać z sanah swój hit Pokaż na co cię stać. „Śpiewałam tę piosenkę przed lustrem, kiedy byłam mała” — mówiła ze sceny. Kolejnym muzycznym uczestnikiem stadionowej trasy był Grzegorz Turnau, który wykonał utwór Sen we śnie. Kto zna sanah, ten wie, jakie zamiłowanie ma ona do poezji. W Chorzowie można było usłyszeć nawet… Inwokację Mickiewicza.

kadr z teledysku do utworu „Pocałunki”

Niestety, jak często bywa na koncertach dużych gwiazd, zdarzyły się również zasłabnięcia. Koncert sanah został na chwilę przerwany ze względu na przypadki omdleń wśród słuchaczy, ale szybko otrzymali oni odpowiednią pomoc. Relację przedstawił „Onet”.

Jako pierwsza Polka w historii zagrała solowy koncert stadionowy i wyprzedała Stadion Narodowy. sanah rozpoczęła Ucztę nad Ucztami w Chorzowie. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? sanah jak Taylor Swift w Chorzowie Stadionowa trasa sanah Uczta nad […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →