kadr z klipu do utworu "POLONEZ"

Ryfa Ri z nowym singlem „POLONEZ”


04 marca 2022

Podziel się newsem:

Premiera nowej płyty Ryfy Ri Elo Polo Ideolo już za tydzień. Tymczasem raperka prezentuje kolejny singiel, zatytułowany Polonez. Sprawdź szczegóły!

Ryfa Ri z energicznym bangerem przed premierą albumu

Już 14 marca na streamingi trafi wyczekiwana płyta członkini WCK, Ryfy Ri, oraz producenta Panamy, zatytułowana ELO POLO IDEOLO. Jest to rozszerzenie EP-ki ELO POLO, która ukazała się w lutym 2021 roku. Do tej pory poznaliśmy trzy nowe single: POLDADI (aka WYSIADKA), POLUCJE, BROLO, a dziś ukazał się także czwarty – zatytułowany POLONEZ. Gościnnie udzieliły się na nim Haja Graf, Lazy1 oraz Niunia z Gro. Jak czytamy o singlu oraz płycie w opisie pod teledyskiem:

Tydzień przed premierą „ELO POLO IDEOLO” Ryfa prezentuje klubowy banger z gościnnym udziałem Hai Graf i gramofonowymi akcjami Lazy1. Na energicznym bicie Panamy raperki wymieniają się gęsto położonymi wersami, które vaibem rozbujają niejeden parkiet.
Po świetnie przyjętej epce pt. „ELO POLO” Ryfa Ri oraz Panama prezentują pełną wersję wydawnictwa zatytułowaną „ELO POLO IDEOLO”. Uzupełniony o 6 premierowych utworów materiał prezentuje szerokie spektrum wrażliwości i umiejętności raperki oraz umacnia jej status nie tylko na kobiecej scenie rapu. Wyprodukowana przez Panamę muzyka obraca się w kręgach RNB, trapu oraz klasycznego g-funku i jest dowodem na to, że Ryfa Ri jest w gotowa na „romans z mainstreamem”.

Za reżyserię klipu odpowiada Eliza Kos.

RYFA RI & PANAMA – POLONEZ feat. Haja Graf, Lazy1, Niunia z Gro

Ciekawa forma promocji

Ryfa Ri oprócz wypuszczania singli zdecydowała się także na niezwykłą formę promocji swojego nowego albumu. W niedzielę 20 lutego można było zamówić specjalny przejazd taksówką, w której można było spotkać Ryfę oraz Panamę i wspólnie posłuchać niepublikowanych utworów z ELO POLO IDEOLO. Wciąż dostępny jest preorder wydawnictwa z dodatkowym numerem w wersji live oraz 20-stronicowym bookletem.

Ryfa Ri & Panama – ELO POLO IDEOLO – tracklista i okładka

1. POLONEZ feat. Haja Graf, Lazy1, Niunia z Gro
2. POLO DOG
3. GRO$$-POL
4. EJ TY POLO
5. ELO POLO feat. DJ Lem
6. POLUCJE
7. POLOT feat. Mada, Dj Lem
8. POLO-COCKTA feat. Lazy1
9. POPROSZĘ POLOKAINĘ.
10. BROLO
11. POLOWANIE
12. POLODADI aka WYSIADKA
13. POLO-COCKTA (live) feat. Lazy1, Vera Icon, Vika Ładosz

Ryfa Ri z nowym singlem "POLONEZ"
Ryfa Ri, „ELO POLO IDEOLO”, okładka albumu

Premiera nowej płyty Ryfy Ri Elo Polo Ideolo już za tydzień. Tymczasem raperka prezentuje kolejny singiel, zatytułowany Polonez. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →