fot. Eliza Kos

Ryfa Ri promuje swój najnowszy album singlem „POLUCJE”


14 lutego 2022

Podziel się newsem:

Ryfa Ri promuje swój najnowszy album ELO POLO IDEOLO, którego premiera już 11 marca. Sprawdź singiel zatytułowany POLUCJE.

ELO POLO IDEOLO zbliża się wielkimi krokami

Ryfa Ri jest jedną z najmocniej docenianych raperek w Polsce, choć nie da się ukryć, głównie przez krytyków. Członkini składu WCK promuje swój najnowszy krążek ELO POLO IDEOLO stworzony wraz z producentem Panamą. Album będzie rozwinięciem sześcioutworowej EP-ki ELO POLO wydanej w 2021 roku. Jak do tej pory oprócz utworów znanych z EP-ki ukazały się dwa single: POLODADI aka WYSIADKA oraz najnowszy – POLUCJE. Ryfa Ri daje się na nim poznać z nieco innej strony, bowiem cały utwór jest śpiewany. Jak możemy przeczytać w opisie utworu:

POLUCJE to specjalna, walentynkowa premiera z obozu WCK. Ryfa Ri opowiada o niezręcznym romansie, który mógł przydarzyć się każdemu. Subtelne zwrotki raperki położone na zmysłowym podkładzie Panamy to idealna propozycja na „łóżkowy banger” w Święto Zakochanych.

Ryfa Ri & Panama – POLUCJE

Ryfa Ri w pogoni za mainstreamem

ELO POLO IDEOLO ukaże się już 11 marca i będzie się składać z EP-ki ELO POLO oraz 7 nowych utworów, z czego dwa: POLDADI aka WYSIADKA i POLUCJE już poznaliśmy. O samym wydawnictwie możemy przeczytać w informacji na stronie wciąż dostępnego preorderu:

Po świetnie przyjętej epce pt. „ELO POLO” Ryfa Ri oraz Panama prezentują pełną wersję wydawnictwa zatytułowaną „ELO POLO IDEOLO”. Uzupełniony o 6 premierowych utworów materiał prezentuje szerokie spektrum wrażliwości i umiejętności raperki oraz umacnia jej status nie tylko na kobiecej scenie rapu. Wyprodukowana przez Panamę muzyka obraca się w kręgach RNB, trapu oraz klasycznego g-funku i jest dowodem na to, że Ryfa Ri jest gotowa na „romans z mainstreamem”.

Traklista i okładka płyty ELO POLO IDEOLO

1. POLONEZ feat. Haja Graf, Lazy1, Niunia z Gro
2. POLO DOG
3. GRO$$-POL
4. EJ TY POLO
5. ELO POLO feat. DJ Lem
6. POLUCJE
7. POLOT feat. Mada, Dj Lem
8. POLO-COCKTA feat. Lazy1
9. POPROSZĘ POLOKAINĘ.
10. BROLO
11. POLOWANIE
12. POLODADI aka WYSIADKA
13. POLO-COCKTA (live) feat. Lazy1, Vera Icon, Vika Ładosz

Ryfa Ri promuje swój najnowszy album singlem "POLUCJE"

Ryfa Ri promuje swój najnowszy album ELO POLO IDEOLO, którego premiera już 11 marca. Sprawdź singiel zatytułowany POLUCJE. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił ELO […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →