Ryan Gosling na święta. Aktor wypuścił muzyczną EP-kę jako Ken


21 grudnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na Ken the EP znalazły się cztery wersje znanego przeboju z filmu Barbie, czyli I’m just Ken w wykonaniu Ryana Goslinga. Trzy z nich to zupełnie nowe wykonania.

Wielki przebój z Barbie

I’m Just Ken to zdecydowanie jeden z przebojów roku. Piosenka napisana przez Marka Ronsona i Andrew Wyatta (duet, który zgarnął Oscara za utwór Shallow) ma w tym roku spore szanse na nagrody – nominację do Globów już ma, a zaraz pojawi się pewnie ta do nagród Akademii. Poza tym liczby nie kłamią: prawie 100 milionów odtworzeń na Spotify i kilkadziesiąt milionów na YouTube – zarówno w wersji studyjnej, jak i exclusive z materiałem zza kulis:

Ken, ulubieniec widzów

W związku z wypuszczeniem Barbie w streamingu, producenci kują żelazo póki gorące i jeszcze bardziej monetyzują i tak już gigantyczny sukces produkcji (prawie 1,5 miliarda zysku na całym świecie przy budżecie poniżej 150 milionów dolarów). Na co tym razem postawili? Na to, co widzom Barbie spodobało się w filmie najbardziej – na Kena.

Wesołych świąt, Barbie

Piosenka I’m Just Ken właśnie pojawiła się w trzech nowych wersjach, a wszystko, wraz z oryginałem złożyło się na Ken the EP. Dostaliśmy więc wersję świąteczną (Merry Kristmas Barbie), akustyczną (In My Feelings Acoustic) i taneczną (Purple Disco Machine Cover). Dla każdego coś miłego. Do tego teledysk, gdzie widzimy wykonanie tej pierwszej wersji w studio w bożonarodzeniowym anturażu, gdzie Goslingowi-Kenowi towarzyszą na gitarze Mark Ronson, na fortepianie Andrew Wyatt, a także inni muzycy oraz sekcja smyczkowa. „Wesołych świąt, Barbie. Gdziekolwiek jesteś…” – kończy dramatycznie swoje wykonanie Gosling. Zdecydowanie warto je zobaczyć:

Na Ken the EP znalazły się cztery wersje znanego przeboju z filmu Barbie, czyli I’m just Ken w wykonaniu Ryana Goslinga. Trzy z nich to zupełnie nowe wykonania. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →