“Analogowe serce” – Holak jak Ryan Gosling w Drive


25 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Holak zbiera się do wydania swojego solowego albumu, którego coraz mocniej domagają się jego fani. Podzielił się z nimi właśnie nowym singlem “Analogowe serce”.

Autor tekstów dla projektu SONAR, producent nagrań W.E.N.Y., współautor EP-ki Małych Miast oraz projektant okładek dla Smolika czy Wojtka Mazolewskiego już od dłuższego czasu podsyca oczekiwania przed swoim solowym albumem.

Po singlach “Otwarte” i “Odżywiam się zdrowo na smutno” przyszła pora na nowy singiel – “Analogowe serce”, do którego powstał także teledysk zainspirowany filmem Drive Nicolasa Windinga Refna. Na Facebooku powstała nawet grupa “Holak, kiedy płyta?”, na której fani mobilizują Mateusza do rychłego ukończenia własnego wydawnictwa. To właśnie z nimi jako pierwszymi HOLAK podzielił się nowym singlem.

Teledysk wyreżyserował Michał Jagiełło. Jest kontynuacją serii klipów Mateusza bazujących na pojedynczym kadrze.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, co Holak mówi o słodkich okładkowych kłamstwach, słuchaniu demówek i odgryzaniu się hejterom, przeczytajcie wywiad, który dla Rytmów przeprowadził z Mateuszem Jacek Baliński.

Holak: Bycie muzykiem bardzo ułatwia mi projektowanie dla muzyki [rozmowa]

Holak zbiera się do wydania swojego solowego albumu, którego coraz mocniej domagają się jego fani. Podzielił się z nimi właśnie nowym singlem “Analogowe serce”. Autor tekstów dla projektu SONAR, producent nagrań W.E.N.Y., współautor EP-ki Małych Miast oraz projektant okładek dla Smolika czy Wojtka Mazolewskiego już od dłuższego czasu podsyca oczekiwania przed swoim solowym albumem. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →