Ruszyła sprzedaż biletów na Mazury Hip-Hop Festival 2019!


06 marca 2019

Podziel się newsem:

To już osiemnasta edycja festiwalu.

Mazury Hip-Hop Festival 2019 odbędzie się w dniach 17-20 lipca w Giżycku.  W trakcie imprezy, poza koncertami, odbędą się także liczne warsztaty i wykłady oraz Bitwa Freestylowa.

Do tej pory ogłoszonymi artystami są: Paluch, Szpaku, Sarius, Guzior, Smolasty, PlanBe i Żabson.

Można już kupić bilety na to wydarzenie. W sprzedaży są zarówno karnety, jak i bilety jednodniowe na poszczególne dni festiwalu.

To już osiemnasta edycja festiwalu. Mazury Hip-Hop Festival 2019 odbędzie się w dniach 17-20 lipca w Giżycku.  W trakcie imprezy, poza koncertami, odbędą się także liczne warsztaty i wykłady oraz Bitwa Freestylowa. Do tej pory ogłoszonymi artystami są: Paluch, Szpaku, Sarius, Guzior, Smolasty, PlanBe i Żabson. Można już kupić bilety na to wydarzenie. W sprzedaży są zarówno karnety, jak […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →