kadr z vloga Roberta Makłowicza

Robert Makłowicz zagra w serialu kryminalnym


06 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafiła obsada nachodzącego, nowego serialu kryminalnego Niech to usłyszą. W obsadzie znalazł się Robert Makłowicz. Sprawdź.

Robert Makłowicz w serialu kryminalnym

Są rzeczy, o których nie śniło się filozofom. I do takich należy zaliczyć udział Roberta Makłowicza w serialu kryminalnym. Wszystko jednak wskazuje, że taka sytuacja miała miejsce za sprawą produkcji Niech to usłyszą. Zaskakującą informacją jest także pojawienie się w obsadzie Margaret, chociaż nakierowuje to nas na pewien scenariusz dotyczący produkcji. Jak dotąd niewiele wiadomo o serialu. Jego scenarzystami są Wojciech Chmielarz (autor książki Żmijowisko, która doczekała się ekranizacji od Canal+) oraz Jakub Ćwiek, autor takich powieści jak Kłamca czy Szwindel. Reżyserem z kolei Krzysztof Czeczot, szef firmy Make It By Osorno zajmującej się… “kompleksową produkcją dźwięku: reklam radiowych, podcastów, audiobooków oraz seriali audio”. Czyżby Niech to usłyszą okazało się być serialem audio? Nawet tytuł sugeruje taki rozwój sytuacji. Niemniej angaż Roberta Makłowicza w produkcji tego typu jest niezwykle intrygującym rozwiązaniem i z zaciekawieniem będziemy śledzić losy Niech to usłyszą.

Zapowiedź serialu Niech to usłyszą

Robert Makłowicz zagra w serialu kryminalnym

Nie pierwsze tango

Gdyby Niech to usłyszą okazało się jednak serialem emitowanym w telewizji, nie byłaby to pierwsza przygoda z aktorstwem Roberta Makłowicza. Krytyk kulinarny zaliczył kameralne występy w dwóch produkcjach z 2008 roku – w głośnym Lejdis w reżyserii Tomasza Koneckiego, gdzie zagrał strażnika, a także w niezależnej komedii Piotra Matwiejczyka Kup Teraz, gdzie niezwykle popularny w serwisie YouTube krakowianin wcielił się w rolę… wykładowcy patologii. Trzeba przyznać, że nie są to postacie, jakich spodziewalibyśmy się po Robercie Makłowiczu, tym niemniej brzmią one niezwykle intrygująco.

Do sieci trafiła obsada nachodzącego, nowego serialu kryminalnego Niech to usłyszą. W obsadzie znalazł się Robert Makłowicz. Sprawdź. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Robert Makłowicz w serialu kryminalnym Są […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →