fot. kadr z teledysku „Frankenstein”

Rina Sawayama z mrocznym klipem do singla „Frankenstein”. Zapowiada też koncert w Polsce


28 października 2022

Podziel się newsem:

Rina Sawayama zaprezentowała właśnie klip do utworu Frankenstein. Wokalistka ogłosiła również trasę, a także występ w Polsce.

Co się odwlecze, to nie uciecze

Kiedy w 2020 roku Rina Sawayama zadebiutowała z albumem zatytułowanym SAWAYAMA, świat od razu skupił na niej swój wzrok. Artystka z niesamowitą łatwością potrafiła bowiem lawirować pomiędzy przeróżnymi gatunkami muzycznymi, wyciągając z nich wszystko, co najlepsze. Album serwował nam wędrówkę po brzmieniach pełnych wpływów alternatywy i popu, łącząc to wszystko za pomocą bardzo klimatycznych, wschodnich naleciałości. Nic więc dziwnego, że najnowszy krążek Riny, Hold The Girl, był jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku – sama artystka za jego pomocą po raz kolejny udowodniła, że należy do czołówki alternatywnego rynku.

Przeczytaj także: Rina Sawayama: popowa i zmysłowa w singlu Hold The Girl

Rina Sawayama hold the girl
fot. materiały promocyjne

Polscy fani wokalistki początkowo mieli doświadczyć części owego wydawnictwa na żywo podczas zeszłorocznego OFF Festivalu. Jednak finalnie występ Sawayamy został odwołany, a na jej miejsce wskoczył zespół Ride. Oczekiwanie w końcu dobiegnie jednak końca, bowiem artystka wraz z opublikowaniem najnowszego klipu, przy okazji którego współpracowała z Lauren Aquiliną i Paulem Epworthem ogłosiła również nadchodzącą trasę koncertową. Tym razem nie ominęła ona naszego kraju.

Rina Sawayama – Frankenstein, posłuchaj!

Rina Sawayama w Polsce

Japońsko-brytyjska wokalistka w ramach nowo ogłoszonej trasy wystąpi u nas w kraju już w przyszłym roku. Jej show odbędzie się w warszawskiej Stodole 23 lutego. W ramach koncertu z pewnością zobaczymy materiał z najnowszego krążka artystki, który zostanie pomieszany z ikonicznymi już propozycjami z poprzedniego albumu, takimi jak XS, a także Bad Friend.

Rina Sawayama
fot. strona artystki

Rina Sawayama zaprezentowała właśnie klip do utworu Frankenstein. Wokalistka ogłosiła również trasę, a także występ w Polsce. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Co się […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →