fot. Thurstan Redding

Rina Sawayama w nowym, euforycznym singlu. Posłuchaj „This Hell”

Podziel się newsem:

Rina Sawayama udostępnia pierwszy singiel promujący jej nadchodzącą nową płytę Hold The Girl. Track wyprodukował Paul Epworth. Sprawdź!

Rina Sawayama – This Hell

Naprawdę świetnie się bawiłam, pisząc ten kawałek. Przez ostatnie parę lat intensywnie słuchałam damskich wykonawczyń country i bardzo chciałam napisać pełen euforii numer w klimatach pop-country. Muzyka country u swoich podstaw reprezentuje dla mnie komfort, niesamowite stroytellingi i autentyczną ekspresję rzeczywistości piszącego. Staram się wkładać w moją muzykę jak najwięcej ikon popkultury, ale ta piosenka to coś więcej.

To dla mnie bardzo ważny utwór, przez wzgląd na to, że mniejszościom odbiera się obecnie prawa człowieka i to w zastraszającym tempie. Robi się to w imieniu tradycyjnych wierzeń religijnych. Konkretnie mówię o prawach, które odbiera się społeczności LGBT. Pod wpływem tego napisałam ten kawałek. Gdy świat mówi nam, że nie zasługujemy na miłość i bezpieczeństwo, nie mamy innego wyboru, niż dawać sobie nawzajem wspomnianą miłość i bezpieczeństwo.

– mówi Rina o swoim nowym singlu

Piosenka ukaże się na nadchodzącym albumie Riny, który na rynku zadebiutuje 2 września. Piosenkarka ogłosiła także trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, którą będzie promować swój nowy materiał. Będzie on follow-upem do jej debiutu, albumu SAWAYAMA z 2020. Poprzednia płyta artystki była olbrzymim sukcesem, szczególnie pod względem uznania ze strony krytyków.

SAWAYAMA – tracklista

 1. Dynasty
 2. XS
 3. STFU!
 4. Comme des Garçons (Like the Boys)
 5. Akasaka Sad
 6. Paradisin
 7. Love Me 4 Me
 8. Bad Friend
 9. Fuck This World (Interlude)
 10. Who’s Gonna Save U Now?
 11. Tokyo Love Hotel
 12. Chosen Family
 13. Snakeskin
 14. Rina Sawayama – SAWAYAMA

Rina Sawayama – SAWAYAMA – odsłuch albumu

Przeczytaj także: Nadchodząca Barbie bez zespołu Aqua, ale za to z Duą Lipą

Rina Sawayama udostępnia pierwszy singiel promujący jej nadchodzącą nową płytę Hold The Girl. Track wyprodukował Paul Epworth. Sprawdź! Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Rina Sawayama – This […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →