Twórca Drive robi film o niemym szpiegu w Japonii


12 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Nicolas Winding Refn opowie historię niemego szpiega we współpracy z twórcami Jamesa Bonda.

“Avenging Silence” – tak będzie nazywała się nowa produkcja Nicolasa Windinga Refna, reżysera głośnego “Drive” i “Neon Demon”.

Będzie to film szpiegowski opowiadający historię tajnej misji japońskiego biznesmena mieszkającego we Francji. Celem będzie boss Yakuzy.

Szpieg, który swego czasu był najlepszy w swoim fachu, uszkodził swoje struny głosowe podczas nieudanej akcji. Stracił głos i przeszedł w stan spoczynku. Do tego boi się samolotów i decyduje się na transport morski na daleki wschód. Jego potyczka z pustelnikiem uciekającym od technologii i szefem ugrupowania przestępczego w jednym, będzie główną osią fabularną.

reżyser drive

– Zawsze chciałem zrobić film szpiegowski. Ten temat fascynował mnie, odkąd byłem mały. Ostatnimi laty wielokrotnie odwiedzałem Japonię, promując moje filmy, i odkryłem, że jest tam doskonałe otoczenie dla mojego bohatera o imieniu Silence – mówi reżyser “Drive”.

W pisaniu scenariusza pomagali Refnowi twórcy najnowszych historii o Jamesie Bondzie – Neal Purvis i Robert Wade.

Nicolas Winding Refn opowie historię niemego szpiega we współpracy z twórcami Jamesa Bonda. “Avenging Silence” – tak będzie nazywała się nowa produkcja Nicolasa Windinga Refna, reżysera głośnego “Drive” i “Neon Demon”. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →