Bracia Coen robią swój pierwszy, westernowy serial!


12 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

W telewizyjne produkcje coraz częściej angażowani są reżyserzy filmowi. Joel i Ethan Coen postanowili popłynąć na tym trendzie ze swoim debiutanckim serialem.

Faktem jest, że jedno z najbardziej rozpoznawalnych filmowych rodzeństw pomagało przy telewizyjnych produkcjach np. “Fargo”, ale nigdy wcześniej nie byli w to zamieszani oficjalnie. Pierwszy raz będą odpowiadali za reżyserię serialu w pełnym wymiarze. “Ballad of Buster Scruggs” będzie odbywał się na Dzikim Zachodzie. To pierwszy serial braci Coen.

Nowe dziecko Coenów to cześć łączących się historii, które zostaną ograniczone prawdopodobnie do jednego sezonu. Projekt z ramienia Annapurna Television nadzorować będą Megan Ellison i Sue Naegle. Nie wiadomo jeszcze, czy Roderick Jaynes, czyli długoletni współpracownik braci, także włączy się do działania.

W telewizyjne produkcje coraz częściej angażowani są reżyserzy filmowi. Joel i Ethan Coen postanowili popłynąć na tym trendzie ze swoim debiutanckim serialem. Faktem jest, że jedno z najbardziej rozpoznawalnych filmowych rodzeństw pomagało przy telewizyjnych produkcjach np. “Fargo”, ale nigdy wcześniej nie byli w to zamieszani oficjalnie. Pierwszy raz będą odpowiadali za reżyserię serialu w pełnym […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →