kadr z gry „Returnal”

Kosmiczna gra, to i kosmiczny sprzęt. „Returnal” na PC odstrasza wymaganiami


13 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Returnal to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, mających zadebiutować na PC w 2023 roku. Okazuje się jednak, że sporo graczy nie będzie mogło w nią zagrać.

Płonące skrzynki i laptopy

Obecny rynek gamingowy nie rozpieszcza miłośników gier wideo. Ceny konsol i kart graficznych są niezwykle wygórowane i nic nie zapowiada, żeby ten stan rzeczy miał się zmienić w najbliższym czasie. Dla wielu graczy może to oznaczać przesunięcie marzeń o zagraniu w niektóre tytuły, ponieważ ich obecny sprzęt zwyczajnie „nie udźwignie” wielu nowych produkcji. Najlepszym tego przykładem jest Returnal.

Szykują się spore wydatki

Uznany za najlepszą grę akcji podczas The Game Awards 2021 exclusive na PlayStation 5 zmierza w 2023 roku na komputery stacjonarne. Jeśli jednak marzycie o zagraniu w ten tytuł, wydanie pieniędzy na grę może nie być jedynym waszym wydatkiem. Żeby bowiem zagrać w Returnala na PC, wasz sprzęt musi mieć przynajmniej 32 GB pamięci RAM. Śmiemy sądzić, że większość z was gra jednak na komputerach z szesnastogigabajtową kostka, a część nawet posiada „ósemkę”. Czy warto więc podrasować sprzęt dla Returnal? Konsolowcy, dajcie znać w komentarzach!

Trailer gry Returnal na PS5

The Game Awards 2022

W tym roku nagrodę za najlepszą grę akcji podczas The Game Awards 2022 zdobyła Bayonetta 3, jednak podobnie jak w przypadku Returnala, to nie ona święciła największe triumfy podczas gali. Największą liczbą statuetek, bo aż pięcioma, może pochwalić się God Of War: Ragnarok, jednak tytuł gry roku ominął najnowszą produkcję studia Santa Monica. Najważniejszą nagrodę wieczoru zgarnął ostatni hit studia FromSoftware, wydany przez Namco Bandai Games, Elden Ring.

Returnal to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, mających zadebiutować na PC w 2023 roku. Okazuje się jednak, że sporo graczy nie będzie mogło w nią zagrać. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →