fot. Twitter Redmana

Redman ma głowę w chmurach i to nie przez to, o czym myślicie


08 września 2022

Podziel się newsem:

Co robi Redman, kiedy nie pracuje nad muzycznymi nowościami? Skacze ze spadochronem. Raper pochwalił się uzyskaniem licencji spadochroniarskiej.

Redman osiąga nowy pułap. Dosłownie

Wielu raperów chętnie dzieli się z fanami swoimi zajawkami wykraczającymi poza ramy muzyczne. Quebonafide najpierw pokazywał klocki LEGO, obecnie zdradza ciekawostki ze świata biologii, a chociażby Schoolboy Q chętnie chwali się umiejętnościami golfowymi. Wczoraj za pośrednictwem mediów społecznościowych o swojej zajawce opowiedział Redman.

Zobacz: Method Man & Redman świętują 4:20, „walczą” na swoje hity i zapowiadają Blackout! 3

Współautor kultowych Blackoutów! z radością oznajmił obserwatorom, że zdał egzamin, dzięki któremu otrzymał licencję skoczka spadochronowego. Aby ową otrzymać, nawijacz z New Jersey musiał wykonać dwadzieścia siedem skoków oraz zaliczyć pisemny test. Wraz z krótką wiadomością opublikował także kompilację jego podniebnych wyczynów.

Ciężko na to pracowałem! Wykonałem dwadzieścia siedem skoków, ciężko uczyłem się do egzaminu, który zdałem dzisiaj! Oficjalnie jestem licencjonowanym skoczkiem! Szaleję w przestworzach!

– napisał raper.

Redman ciągle aktywny muzycznie

Choć ostatni długogrający album Redmana, Mudface, ukazał się w 2015 roku, raper ciągle pracuje nad nową muzyką. W 2020 na rynku zadebiutowała EP-ka 3 Joints, a w kolejnych miesiącach Noble publikował kolejne piosenki. W samym 2022 na platformach streamingowych usłyszeliśmy Jane, Cobra Kai oraz So Cool. Wydawnicze plany rapera zakładają wydanie sequelu Muddy Waters, który zapowiedziano już kilka lat temu, oraz trzecią część serii Blackout! w duecie z Method Manem. Na razie nie wiadomo, kiedy oba krążki ukażą się w sieci.

Co robi Redman, kiedy nie pracuje nad muzycznymi nowościami? Skacze ze spadochronem. Raper pochwalił się uzyskaniem licencji spadochroniarskiej. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →