Rag’n’Bone Man na pierwszym koncercie w Polsce

Obserwuj nas na instagramie:

Soul, blues, hip-hop zagoszczą w Proximie. W przyszłym roku w Warszawie wystąpi Rag’n’Bone Man, czyli uwielbiany przez fanów Rory Graham.

Rory urodził się w 1985 roku w małej miejscowości Uckfield, koło Brighton. W wieku 15 lat udzielał się w składzie grającym drum’n’bass jako Rag ‘N’ Bonez. Jego pseudonim był inspirowany brytyjskim sitcomem z lat 70. – Steptoe and Son. Później działał także jako raper w Slip-jam B i supportował Pharoahe Monch i KRS-One.

Rag'n'Bone Man

W 2011 roku rozpoczął działanie w stajni High Focus. Wydał wtedy parę numerów. Później dzięki współpracy z Markiem Crew, który wtedy produkował płytę jeszcze nikomu nieznanego Bastille, stworzył swój największy hit Human. Sukces mógł oficjalnie odtrąbić, gdy trafił na pierwsze miejsca list przebojów w wielu europejskich rozgłośniach.

Rag’n’Bone Man zagra w Proximie 2 kwietnia 2017 r. Bilety będą dostępne od 9 grudnia.

Soul, blues, hip-hop zagoszczą w Proximie. W przyszłym roku w Warszawie wystąpi Rag’n’Bone Man, czyli uwielbiany przez fanów Rory Graham. Rory urodził się w 1985 roku w małej miejscowości Uckfield, koło Brighton. W wieku 15 lat udzielał się w składzie grającym drum’n’bass jako Rag ‘N’ Bonez. Jego pseudonim był inspirowany brytyjskim sitcomem z lat 70. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →