Quentin Tarantino i Robert Richardson przyjadą do Torunia na Camerimage Festival


30 października 2019

Podziel się newsem:

Już niedługo w Toruniu wystartuje kolejna edycja festiwalu filmowego Camerimage. Wyjątkowymi gośćmi będą Quentin Tarantino i Robert Richardson.

Jesień w Toruniu stoi pod hasłem kinematografii. Niedawno zakończył się tutaj Tofifest, a już na chwilę, po raz 27. wystartuje Międzynarodowy Festiwal Camerimage, który po dwudziestu latach powraca do stolicy piernika.

camerimage 2019

Camerimage Festival

Camerimage to jeden z największych festiwali na świecie, który poświęcony jest sztuce operatorów filmowych. Jedną z nagród, przyznawanych w ramach wydarzenia jest Nagroda dla duetu: operator – reżyser. W tym roku osobiście odbiorą ją wyjątkowe i wybitne postaci świata filmu.

Quentin Tarantino i Robert Richardson w Polsce

Podczas oficjalnej gali zamknięcia, która odbędzie się 16 listopada, w Toruniu pojawią się Quentin Tarantino oraz Robert Richardson, do których trafi powyższa nagroda. To postaci wielokrotnie nagradzane Oscarami i twórcy takich hitów kinowych jak Kill Bill, Bękarty wojny, Django, czy Nienawistna ósemka.

Quentin Tarantino i Robert Richardson w Polsce

Wręczeniu nagrody będzie towarzyszyło przedstawienie festiwalowej publiczności najnowszego wspólnego projektu duetu – filmu Pewnego razu… w Hollywood, w którym występują takie gwiazdy jak Leonardo DiCaprio oraz Brat Pitt.

Camerimage Festival 2019

Festiwal Camerimage 2019 odbędzie się w dniach 9 – 16 listopada w Toruniu. Główne centrum festiwalowe będzie się znajdowało w CKK Jordanki. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kina oraz tych, którzy chcą odkryć coś nowego!

camerimage 2019

Już niedługo w Toruniu wystartuje kolejna edycja festiwalu filmowego Camerimage. Wyjątkowymi gośćmi będą Quentin Tarantino i Robert Richardson. Jesień w Toruniu stoi pod hasłem kinematografii. Niedawno zakończył się tutaj Tofifest, a już na chwilę, po raz 27. wystartuje Międzynarodowy Festiwal Camerimage, który po dwudziestu latach powraca do stolicy piernika. Camerimage Festival Camerimage to jeden z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →