kadr z teledysku „Baba Hassan”

To nie 2step, a 2progi. Pusher, Oska030 i Polski Bandyta zagrają w Poznaniu


02 lipca 2022

Podziel się newsem:

Pusher wraz z Oską030 i Polskim Bandytą niedługo ruszą do Poznania, by promować album Baba Hassan. Raperzy wystąpią w klubie 2progi.

Polsko-niemiecki lot w 2progach. Sprawdź, gdzie kupisz bilety na koncert Pushera i Oski030

20 maja na rynku zadebiutował krążek zatytułowany Baba Hassan, którego autorami są Polski Bandyta, Pusher i Oska030. Dwójka wymienionych raperów prywatnie jest braćmi i choć działają na polskim podwórku, pochodzą z Berlina. Nawijacze wraz z Polskim Bandytą pojawią się wkrótce w Poznaniu, by promować swoje ostatnie wydawnictwo.

Pusher i Oska030 to pochodzący z Berlina bracia, których styl to połączenie polskiego i niemieckiego hip-hopu. Dzięki swojej muzyce artyści zdobyli popularność zarówno w Niemczech, jak i Polsce

– czytamy o raperach w opisie płyty Baba Hassan.

Zobacz: Kizo i Pusher we wspólnym klipie OXA. Raper promuje album Jeszcze pięć minut

Koncert odbędzie się w piątek, 15 lipca w klubie 2progi przy Alei Niepodległości 36. Warm-up zaplanowano na 21:00, natomiast półtorej godziny później na scenie pojawią się zaproszeni artyści. Organizatorem imprezy jest Younger Events. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby w każdym wieku. Jeśli uczestnik jest niepełnoletni, ale skończył już szesnaście lat, wystarczy okazać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Jeśli jest młodszy, musi towarzyszyć mu rodzic albo opiekun. Bilety na Baba Hassan na żywo w 2progach znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży dostępna jest już przedostatnia pula wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem!

Pusher x Oska030 – Baba Hassan

Uliczne hity, czyli specjalność zakładu Baba Hassan

Debiutancki krążek raperów składa się z aż dwudziestu dwóch piosenek. Ich łączny czas trwania to niemal godzinna dawka ulicznej nawijki na bitach najpopularniejszych producentów. Wśród beatmakerów na albumie znaleźli się tacy zawodnicy, jak @atutowy, Oil Beatz, PSR, Worek, Swizzy, Deemz, Raff J.R. czy Newlight$. Jednak za Pusherem i Oską030 stoją nie tylko producenci, ale również słuchacze. Jak czytamy w opisie albumu, tytułowy singiel zebrał około czterdziestu milionów odtworzeń w ogóle.

Pusher x Oska030 x Polski Bandyta – Baba Hassan

Pusher wraz z Oską030 i Polskim Bandytą niedługo ruszą do Poznania, by promować album Baba Hassan. Raperzy wystąpią w klubie 2progi. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Polsko-niemiecki lot w 2progach. Sprawdź, gdzie […]

Kup bilet na Baba Hassan w 2progach w Poznaniu!

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →