Pseudoefedryna na receptę od XXANAXX


07 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

XXANAXX mają rozwiązanie na smutek związany z końcem lata – idealnie łagodzi go “Pseudoephedryne”. Zobaczcie nowy teledysk zespołu.

Duet XXANAXX prezentuje teledysk do nowego singla z wydanej w czerwcu płyty FWRD, w naszej opinii obok BANG Reni Jusis najlepszej polskiej popowej płyty roku. Po polskojęzycznym “Nie znajdziesz mnie”, zespół postawił na “Pseudoephedryne”, który może kojarzy się ze “Story” z ich pierwszej płyty oraz brytyjskimi formacjami Bondax i AlunaGeorge.

Nowy teledysk, w którym udało się uchwycić melancholijną aurę kończącego się lata, wyreżyserował Kuba Gryżewski. Przy okazji przypominamy, że w październiku XXANAXX ruszają w trasę promującą album FWRD oraz zachęcamy do przeczytania wywiadu, który w czerwcu przeprowadziliśmy z zespołem.

Sprawdź także:
XXANAXX ruszają w trasę koncertową

XXANAXX mają rozwiązanie na smutek związany z końcem lata – idealnie łagodzi go “Pseudoephedryne”. Zobaczcie nowy teledysk zespołu. Duet XXANAXX prezentuje teledysk do nowego singla z wydanej w czerwcu płyty FWRD, w naszej opinii obok BANG Reni Jusis najlepszej polskiej popowej płyty roku. Po polskojęzycznym “Nie znajdziesz mnie”, zespół postawił na “Pseudoephedryne”, który może kojarzy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →