Przejedź się po Warszawie kultowym Maluchem

Podziel się newsem:

Codziennie możesz usiąść za kierownicą tego kultowego auta i wybrać się na nietypowe zwiedzanie Warszawy. Sprawdź szczegóły i rezerwuj termin!

Reklama

Zwiedzaj Warszawę za kółkiem kultowego Fiata 126p

Wycieczki Maluchem po Warszawie to nie lada gratka dla fanów motoryzacji i świetny sposób, by zwiedzić stolicę w nietypowy sposób. Podczas specjalnie przygotowanej trasy turystycznej to Ty zasiadasz za kierownicą tego kultowego auta.

W trakcie wycieczki zaplanowane są cztery krótkie postoje, podczas których przewodnik siedzący na tylnej kanapie opowiada o mieście. W międzyczasie swoich sił za kółkiem „Kaszlaka” mogą spróbować kolejni pasażerowie. Co zobaczysz w trakcie jazdy? W planie wycieczki znajduje się warszawskie centrum, Praga, najsłynniejszy plac w Polsce oraz kilka najistotniejszych pomników i budynków.

Wycieczki Maluchem po Warszawie

Wycieczki Maluchem po Warszawie – bilety

Wycieczki Maluchem startują codziennie o godzinach: 11:00, 14:00 i 18:00 i trwają 1,5 godziny. Start zawsze pod głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki.

Jeśli chcesz spędzić czas w Warszawie w taki nietypowy sposób, sprawdź dostępne terminy i kup bilety. Są one dostępne na stronie Biletomat.pl.


Natomiast jeśli wolisz rozsiąść się w fotelu i oglądać miasto z perspektywy pasażera, w ofercie dostępne są także przejazdy Dużym Fiatem, które odbywają się w weekendy. Bilety na te wycieczki również znajdziesz na Biletomat.pl.

Wycieczki Dużym Fiatem po Warszawie

Codziennie możesz usiąść za kierownicą tego kultowego auta i wybrać się na nietypowe zwiedzanie Warszawy. Sprawdź szczegóły i rezerwuj termin! Zwiedzaj Warszawę za kółkiem kultowego Fiata 126p Wycieczki Maluchem po Warszawie to nie lada gratka dla fanów motoryzacji i świetny sposób, by zwiedzić stolicę w nietypowy sposób. Podczas specjalnie przygotowanej trasy turystycznej to Ty zasiadasz […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wycieczki Maluchem i Dużym Fiatem po Warszawie

Biletomat.pl
od 99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.