Wyjątkowa atrakcja – wycieczki Maluchem i Dużym Fiatem po Warszawie

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nie masz pomysłu na spędzenie weekendu w stolicy podczas kwarantanny? Sprawdź ofertę wycieczek Maluchem i Dużym Fiatem po Warszawie!

Wyrusz kultowym Fiatem w wycieczkę po Warszawie!

Masz już dość siedzenia w domu i chciałbyś w końcu zrobić coś wyjątkowego? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo już teraz możesz wybrać się na wyjątkową wycieczkę po stolicy, w którą pojedziesz kultowym Fiatem.

Do wyboru legendarny Maluch lub żółty, Duży Fiat 125p, znany z serialu Zmiennicy. Wsiądź za kierownicę Malucha lub rozsiądź się wygodnie na fotelu pasażera Dużego Fiata i poznaj Warszawę od zupełnie innej strony!

Wycieczki maluchem i Dużym Fiatem

Zostań kierowcą legendarnego Malucha

Czeka Cię specjalnie przygotowana trasa turystyczna, podczas której to Ty możesz być kierowcą Malucha. W dwugodzinną wycieczkę wyruszysz spod Pałacu Kultury i Nauki, gdzie przejdziesz szybkie szkolenie, podczas którego zaznajomisz się z obsługą pojazdu.

Następnie wyruszysz w miasto z przewodnikiem na tylnej kanapie. Odwiedzicie między innymi warszawskie centrum, Pragę, najsłynniejszy plac w Polsce oraz kilka najistotniejszych pomników i budynków.

Nie zabraknie anegdot i historii, ale też niespodziewanych zwrotów akcji. Po drodze czekają Cię cztery krótkie postoje, podczas których przewodnik opowie Ci o mieście, a inni będą mogli spróbować swoich sił za kółkiem kultowego Fiata.

Wycieczki Maluchem oraz Dużym Fiatem startują w soboty i niedziele o 11:00, 14:00 i 18:00. Ich koszt to 99  od osoby. W przypadku wycieczki Dużym Fiatem dostępne są specjalne bilety rodzinne (2 rodziców oraz 2 dzieci) w cenie 249 zł. Nie przegapcie! Bilety kupicie na Biletomat.pl.

Wycieczki maluchem i Dużym Fiatem

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wycieczki Maluchem i Dużym Fiatem po Warszawie

Biletomat.pl
od 99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.