Przejdź na ciemną stronę rapu! Denzel Curry zagra w Progresji koncert w trzech aktach.


22 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Denzel Curry wraca do Polski!

Niedługo ukaże się jego nowa produkcja podzielona na 3 akty: “Act I. Light”, “Act II. Gray” oraz “Act III. Dark”. A później pochodzący z Florydy Denzel Curry wsiądzie w samolot i wyruszy w światową trasę TA1300, na której szczęśliwie pojawiła się również Warszawa.

Amerykański raper, który przywraca hip hopowi jego pierwotną “surowość” 3 grudnia 2018 zagra w stołecznej Progresji.

Zadebiutował w 2013 roku, wydając album “Nostalgic 64”, którym zachwycili się dziennikarze z Pitchfork, a 3 lata później znalazł się w gronie wybieranych przez XXL Magazine Freshman-ów, czyli najbardziej obiecujących raperów. Denzel Curry ma też na swoim koncie współpracę z takimi raperami Joey Badass czy Rick Ross.

W grudniu Denzel pokaże polskiej publice wszystkie odcienie amerykańskiego hip hopu i to… w 3 aktach. ;) Łapcie wlotki na Biletomat.pl i widzimy się w Progresji. Elo!

Denzel Curry wraca do Polski! Niedługo ukaże się jego nowa produkcja podzielona na 3 akty: “Act I. Light”, “Act II. Gray” oraz “Act III. Dark”. A później pochodzący z Florydy Denzel Curry wsiądzie w samolot i wyruszy w światową trasę TA1300, na której szczęśliwie pojawiła się również Warszawa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →