Projekt Sinatra już wkrótce wystąpi w Poznaniu


28 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Projekt Sinatra co prawda jeszcze nie jest pełnoletni, lecz dekada działalności scenicznej to i tak spory wyczyn. Panowie ze składu udowadniają, że standardy wcale nie są w odwrocie, a fascynacja tym brzmieniem ma się więcej, niż dobrze. Zespół zagra w Poznaniu 29 października.

Projekt Sinatra – nowa odsłona ikony XX wieku

Artysta to zarówno to, co twórczo wychodzi spod jego rąk, a także jego historia i biografia, która później – często – też w tej sztuce się objawia. Dziesięć lat temu Łukasz Mazurek posiłkując się życiem Franka Sinatry, a także jego utworami, napisał scenariusz. W hołdzie dla geniusza oraz dając upust swym własnym inspiracjom, dał początek szczególnemu muzycznemu przedsięwzięciu. Tak właśnie narodził się Projekt Sinatra, w którym znakomici muzycy reinterpretują dzieła klasyka. Jest klasycznie, ale nie nudno. Jest oryginalnie, ale nie brawurowo. Jest po prostu, ze smakiem.

Projekt Sinatra

Projekt Sinatra – wszystkiego najlepszego

Nadchodzący koncert w Poznaniu będzie wydarzeniem wyjątkowym – nie co dzień świętuje się wszak dziesiąte urodziny. Jubileusz poważny, o znamionach faktycznego artystycznego sukcesu. Projekt Sinatra występował już na wielu scenach, tak w klubach, jak i teatrach, a w jego składzie dzielili się swymi muzycznymi fluidami utytułowani instrumentaliści – choćby pianista Dawid Troczewski, czy saksofonista Jan Adamczewski. Zespół z pewnością zadba, by celebracja dekady bytności na scenie na długo zagościła w pamięci publiki, przedstawiając własne wersje przebojów legendarnego The Voice’a.

Projekt Sinatra – I’ve got you under my skin

Projekt Sinatra – nietypowy standard

Era tribute bandów już przeminęła, ale grupa powstała z inicjatywy Łukasza Mazurka to nigdy nie był tylko i wyłącznie zespół, grający, czy tym bardziej, odgrywający Franka. Formacja tchnęła w jego przeboje odrobinę współczesności, odważnie poflirtowała z oldschoolowym brzmieniem i sprawiła, że na scenie nadal jest miejsce dla hitów sprzed kilkudziesięciu lat.

Projekt Sinatra

Projekt Sinatra – 29 października, Poznań – bilety

Grupa wystąpi w klubie Blue Note w Poznaniu już 29 października. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Projekt Sinatra co prawda jeszcze nie jest pełnoletni, lecz dekada działalności scenicznej to i tak spory wyczyn. Panowie ze składu udowadniają, że standardy wcale nie są w odwrocie, a fascynacja tym brzmieniem ma się więcej, niż dobrze. Zespół zagra w Poznaniu 29 października. Projekt Sinatra – nowa odsłona ikony XX wieku Artysta to zarówno to, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Projekt Sinatra Jubileuszowy Koncert z okazji 10-lecia | 29 października, Blue Note, Poznań

Biletomat.pl
50-60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.