AudioFeels wystąpią w Poznaniu


20 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

AudioFeels w marcu zagrają w swoim rodzinnym mieście - Poznaniu. Sprawdźcie szczegóły koncertu i kupujcie bilety.

AudioFeels to pochodzący z Poznania zespół, wykonujący muzykę w stylu Vocal Play. Jest to nowatorskie podejście do śpiewania, które polega na imitacji instrumentów poprzez maksymalne wykorzystanie możliwości ludzkiego głosu. W skład grupy wchodzą obecnie: Patryk Ignaczak, Marcin Illukiewicz, Piotr Jarosz, Bartosz Lehmann, Marek Lewandowski, Jędrzej Suchan, Michał Szajkowski oraz Jarosław Weidner.

AudioFeels – Nothing Else Matters

Zespół istnieje od 2007 roku, a dużą popularność zdobył rok później, dzięki udziałowi w programie Mam Talent, w którym zajęli trzecie miejsce. Na swoim koncie mają cztery albumy. Ostatni z nich – Świątecznie ukazał się w 2013 roku.

AudioFeels regularnie startują w międzynarodowych konkursach, na których zajmują wysokie miejsca. Są także zapraszani na europejskie festiwale wokalne.

AudioFeels wystąpili podczas Finału WOŚP w Gdańsku

12 stycznia AudioFeels wystąpili podczas specjalnego koncertu upamiętniającego tragiczną śmierć Prezydenta Pawła Adamowicza. Na głównej scenie WOŚP w Gdańsku, wspólnie z grupą Sound’n’Grace zaprezentowali utwór Sound of silence z repertuaru duetu Simon & Garfunkel.

AudioFeels – Sound Of Silence, posłuchajcie

AudioFeels w Poznaniu – bilety

Obecnie zespół szykuje się do wiosennych koncertów, podczas których możemy spodziewać się nowego materiału. Jedna z okazji, by zobaczyć ich na żywo będzie miała miejsce 8 marca w poznańskim klubie Blue Note. Bilety na ten koncert są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

AudioFeels - Poznań, Blue Note | 08.03.2020

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.