Princess Nokia nagrała teledysk z ekipą, którą chętnie zaprosilibyśmy na imprezę!


16 lipca 2018

Podziel się newsem:

Bardzo lubimy takich kolorowych ludzi!

Princess Nokia 22 czerwca wydała mixtape „A Girl Cried Red” i właśnie wypuściła klip do singla „Morphine”, który promuje wydawnictwo. Poza zjawiskową księżniczką w teledysku występuje całkiem odjechana ekipa w boskich stylówach. Musimy przyznać, że z tak zakręconym składem z nowego klipu Princess Nokii z chęcią spędzilibyśmy cały weekendzik. :)

Princess Nokia to nowojorska raperka Destiny Frasqueri, która publikuje swoją muzykę za pośrednictwem YouTube’a i Soundcloud od czasów liceum, zaś dzięki płycie ‘1992 Deluxe’ z roku 2017 osiągnęła nowy poziom, wyprzedając koncerty na całym świecie i ciesząc się milionami odtworzeń jej muzyki w wersji streamingowej. Na ‘A Girl Cried Red’ artystka wraca z nową kolekcją piosenek, która z pewnością umocni jej pozycję zarówno w alternatywnym podziemiu, jak również hip-hopowym świecie.

Bardzo lubimy takich kolorowych ludzi! Princess Nokia 22 czerwca wydała mixtape „A Girl Cried Red” i właśnie wypuściła klip do singla „Morphine”, który promuje wydawnictwo. Poza zjawiskową księżniczką w teledysku występuje całkiem odjechana ekipa w boskich stylówach. Musimy przyznać, że z tak zakręconym składem z nowego klipu Princess Nokii z chęcią spędzilibyśmy cały weekendzik. :)  […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: