wikicommons

Prace Banksy’ego w Polsce!


20 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Zobacz gdzie i kiedy będzie można zobaczyć grafiki najsłynniejszego artysty street-artu.

Dzieła Banksy’ego zna chyba  każdy. W dniach 2-3 marca niektóre z nich będzie można zobaczyć podczas Targów Sztuki Dostępnej w Warszawie.

Wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy i ma na celu promowanie sztuki współczesnej. Organizatorom zależy na tym, aby sztuka stała się bardziej dostępna również dla laików.

View this post on Instagram

Jeśli jesteś właścicielem galerii i chcesz: – znacząco i trwale poszerzyć grupę swoich klientów, – sprzedać jak najwięcej prac w jak najkrótszym czasie, – zaoferować odbiorcom dobre dzieła sztuki po przystępnych cenach, – wystąpić w najgłośniejszym wydarzeniu tej wiosny… Zapraszamy do udziału w Targach Sztuki Dostępnej (Warszawa, 2-3.03.2019). Pierwszych w Polsce profesjonalnych targach sztuki współczesnej z limitem ceny – do 5 tys. zł. Zgłoś się pod adres: 137lestr@gmail.com, napisz, jaką galerię prowadzisz, podaj adres strony internetowej itp. Uwaga! Liczba wolnych stoisk jest ograniczona. Są już z nami m.in. Galeria Sztuki Współczesnej ESTA, Galeria Ether, Galeria Foksal 17, Galeria Sztuki Kolory, Galeria Korekta, Milano Galeria Sztuki, NEY Gallery & Prints, Pragaleria, Galeria Po Prawej Stronie Wisły, Galeria Stalowa, Totuart, 101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej, POCO Galeria. Każdego dnia jest nas więcej :) W trosce o wysoki poziom prezentowanych prac prowadzimy selekcję wystawców Aplikować mogą również artyści występujący indywidualnie. Informacje o Targach i dane kontaktowe do organizatorów znajdują się również na stronie: http://targisztukidostepnej.pl

A post shared by @ targisztukidostepnej on

Podczas wydarzenia, wystawiona zostanie galeria Brain Damage Gallery. Wystawca zaprezentuje tam grafiki gwiazd światowego street-artu, w tym właśnie brytyjskiego artysty – Banksy’ego.

Zobacz najpopularniejsze prace artysty:

 

 

Zobacz gdzie i kiedy będzie można zobaczyć grafiki najsłynniejszego artysty street-artu. Dzieła Banksy’ego zna chyba  każdy. W dniach 2-3 marca niektóre z nich będzie można zobaczyć podczas Targów Sztuki Dostępnej w Warszawie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →