Poznaliśmy pierwszy singiel z nowego albumu Afrojaxa


30 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Afrojax pokazał nowość spod szyldu Gimnastyka Artystyczna. Wiemy już, że nowy projekt będzie kolejnym bardzo wysokim, nieoczywistym lotem.

Zawsze pod prąd

Afrojax to od ponad dwóch dekad jeden z największych oryginałów na polskiej scenie rapowej. Nie dość, że w ramach zespołu Afro Kolektyw umiał naraz bawić i szokować, to jeszcze dodając sobie do ksywy słowo Legendarny wjechał w rynek z trepa, nagrywając utwory, za które jedni najchętniej by go ozłocili, a drudzy wychłostali. Z tym facetem zwyczajnie nie da się nudzić, więc sporo słuchaczy czekało na wieści dotyczące wspomnianej już Gimnastyki Artystycznej.

Chociaż twórca jest znany z kontrowersji, to raczej mało kto mógł spodziewać się numeru aż tak odklejonego od środowiska. O takich trackach i teledyskach chętnie dyskutuje się w komentarzach na portalach rapowych.

Legendarny Afrojax – Bieda, bieda, bieda

Terapia szokowa

Jeśli jeszcze pamiętacie umieszczony powyżej kawałek, to od razu zawiadamiamy – Syzyf HGW to kontynuator jego myśli. Rozwichrzone granie i przekształcony wokal to tylko wstęp do rzucenia linijek, które są praktycznie niecytowalne w szeroko adresowanym artykule. Musimy za to zawiadomić: zaczyna się od wspomnienia o człowieku bez nóg, który przebiegł całą Polskę, więc wiecie już zapewne, czego się spodziewać.

Na osobne słowo zasługuje również klip, również ciężki do opisania bez zaznaczenia opcji +18. Trzeba jednak przyznać, że filmowcy naprawdę się postarali – to bardzo kumaty, estetyczny obrazek, w którym da się wyłapać trochę follow-upów do popkultury. Będą państwo zadowoleni.

Gimnastyka Artystyczna – Syzyf HGW

Nowa płyta pod koniec miesiąca

Afro promuje nadchodzące wydawnictwo już od dłuższego czasu. I jest w tym ciekawa metoda – wszystkie tracki są opisywane przez samego zainteresowanego na jego fanpage’u, dzięki czemu można poznać je lepiej przed ich premierą. Całość usłyszymy 24 maja. Jako fani zakończymy krótkim stwierdzeniem: niezależnie od samej muzyki, będzie to intelektualna uczta. A i performance’u nie zabraknie!

afrojax gimnastyka artystyczna
materiały prasowe

Afrojax pokazał nowość spod szyldu Gimnastyka Artystyczna. Wiemy już, że nowy projekt będzie kolejnym bardzo wysokim, nieoczywistym lotem. Zawsze pod prąd Afrojax to od ponad dwóch dekad jeden z największych oryginałów na polskiej scenie rapowej. Nie dość, że w ramach zespołu Afro Kolektyw umiał naraz bawić i szokować, to jeszcze dodając sobie do ksywy słowo […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.