Afrojax wziął udział w… teleturnieju “Jeden z dziesięciu”

Obserwuj nas na instagramie:

Raper, muzyk, kompozytor, założyciel Afro Kolektywu, wybitny tekściarz, a ostatnio vloger i aktywny uczestnik teleturniejów!

Afrojax to prawdziwy człowiek renesansu. Wymieńmy pokrótce niektóre rzeczy, jakimi się zajmował: rapował w Afro Kolektywie, śpiewał w Afro Kolektywie, produkował i grał w Afro Kolektywie. Skleił sobie własną płytę “Random Composing Technique Manifesto” – dosłownie, w całości z miniaturowych sampli. Wyprodukował album Furii Futrzaków jako Peter Bergstrand oraz pod tym samym pseudonimem współpracował z Newest Zealand. Jako Randall jest aktywny na demoscenie Commodore 64, a jako Legendarny Afrojax aktywnie doprowadza słuchaczy na skraj orgazmu i torsji. Twórca niecenzuralnych okładek i wizuali, których nie da się opisać słowami. Znany także pod pseudonimami Pan Bełgot, Kuteusz, Jimmy Dean, Gun Wo oraz Gabriel. Ostatnio udziela się w projektach Poradnia G i Syndrom Sztokholmski.

afrojax jeden z dziesięciu

Do tej całej listy trzeba teraz dodać “uczestnik kultowych teleturniejów”. Michał Hoffmann podzielił się na swoim Facebooku zdjęciem z planu programu “Jeden z dziesięciu” z komentarzem “Bo wszystkiego trzeba w życiu spróbować, prawda?”. Podobno program ma zostać wyemitowany 5 kwietnia i wtedy dowiemy się, jak mu poszło. Dawno na nic tak nie czekaliśmy. Odliczając dni, możecie sobie przypomnieć wywiad, którego Afrojax udzielił portalowi Rytmy.pl.

Raper, muzyk, kompozytor, założyciel Afro Kolektywu, wybitny tekściarz, a ostatnio vloger i aktywny uczestnik teleturniejów! Afrojax to prawdziwy człowiek renesansu. Wymieńmy pokrótce niektóre rzeczy, jakimi się zajmował: rapował w Afro Kolektywie, śpiewał w Afro Kolektywie, produkował i grał w Afro Kolektywie. Skleił sobie własną płytę “Random Composing Technique Manifesto” – dosłownie, w całości z miniaturowych […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →