Afrojax i Ten Typ Mes nowym, feministycznym kawałkiem dołączają do Czarnego Protestu. #CzarnyLakier


23 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy singiel to hołd złożony kobiecej wrażliwości oraz zapowiedź nowej płyty!

Takie rzeczy w polskim hip hopie zdarzają się niezwykle rzadko. Afrojax i Ten Typ Mes, czyli dwóch samców alfa nagrało kawałek o kobiecej (nad)wrażliwości!

Data premiery singla zapowiadającego płytę “Nikt nie słucha tekstów” oczywiście nie jest przypadkowa. 23 marca Polki wyjdą na ulice miast, by w “Czarny Piątek” walczyć o prawo do decydowania o sobie, swoim ciele i przyszłości. Afrojax i Ten Tym Mes klipem zakończonym hasztagiem #metoo dołączają do protestu.

Singkem “Czarny lakier” Afrojax zapowiada swój trzeci solowy album. Płyta ,,Nikt nie słucha tekstów” ukaże się 27 kwietnia nakładem Wytwórni Krajowej i jest już dostępny w przedsprzedaży.

W nagraniu krążka wzięli gościnnie udział znani raperzy: Łona, Ten Typ Mes, Muflon, Gospel oraz Eskaubei. Instrumentalnie wzbogacili go m. in. pierwszy skrzypek orkiestry reprezentacyjnej WP, wokalistka zespołu Chłopcy Kontra Basia, perkusista zespołu LemON, saksofonista Niechęci oraz kilku starych znajomych z Afro Kolektywu.

 

Nowy singiel to hołd złożony kobiecej wrażliwości oraz zapowiedź nowej płyty! Takie rzeczy w polskim hip hopie zdarzają się niezwykle rzadko. Afrojax i Ten Typ Mes, czyli dwóch samców alfa nagrało kawałek o kobiecej (nad)wrażliwości! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →