Posłuchaj debiutanckiego albumu Arka Kłusowskiego!


22 marca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Długo wyczekiwana, pierwsza płyta artysty jest już dostępna w sprzedaży i na serwisach streamingowych.

Arek Kłusowski wydał właśnie swój debiutancki album – Po tamtej stronie. Wydawnictwo składa się z 13 utworów, a do współpracy artysta zaprosił m.in. przedstawicieli XxanaxXu, Michała Kusha czy Darię Zawiałow.

W swoich piosenkach wokalista opowiada o miłości, wartościach, dylematach, barierach depresji i samotności.

Arek o albumie mówi:

Album „Po tamtej stronie” jest dla mnie niezwykle ważnym przeżyciem. To mój powrót na scenę z autorskim materiałem po dłużej przerwie. W utworach, które znalazły się na tym krążku, zawarłem wszystkie istotne dla mnie kwestie, które zaprzątały mi głowę w ostatnich latach. Przede wszystkim są to historie o traumach, porażkach i upadkach, których doświadczyłem. Ta płyta to dla mnie pewnego rodzaju terapia, dzięki której stanąłem na nogi i niezwykle dojrzałem. Nigdy wcześniej tak szczerze i otwarcie nie mówiłem o swoim życiu. Cieszę się, że dopiero teraz mogę podzielić się ze słuchaczami swoją muzyką, ponieważ czuję się świadomym i dorosłym twórcą. W świecie nic nie dzieje się bez przyczyny.

Wraz z premierą płyty pojawił się także kolejny singiel – Rocznik 92.

Posłuchaj całej płyty:

Najbliższa okazja, żeby posłuchać Arka na żywo będzie 24 marca. Artysta wystąpi jako support Gusa Dappertona w warszawskim klubie NIEBO.

Oprócz tego wokalista zagra także podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break w Poznaniu.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Enea Spring Break 2019

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.