Kilka pomysłów na prezent, który spodoba się każdemu

Podziel się newsem:

Świąteczne prezenty przysparzają sporo problemów. Jeśli nie wiecie, co obdarowany na pewno wyrzuci do kosza, a co sprawi mu radość, dajcie mu coś z tej listy.

Reklama

Postarajcie się w tym roku, aby prezenty od Was sprawiły trochę przyjemności tym, którzy je otrzymają. W naszej propozycji znajdziecie gadżety, ciuchy i całe kartony dobroci.

Pokaż kotku, co masz w środku

Prezent niespodzianka. Kupujesz kota w worku, prawie dosłownie. Nie masz pojęcia, co to będzie, ale zawiera się w temacie jedzenia, gadżetów, orientu, NSFW albo… jednorożców. Cały zestaw zapakowany jest w czarny karton ze znakami zapytania, a środku obdarowany znajdzie wyselekcjonowane przez producenta przedmioty. Idealny pomysł na wigilię w ekipie znajomych. Najlepiej umówić się, że każdy kupuje taką skrzynkę. Albo zróbcie ją po prostu sobie sami.

Znowu skarpetki?

No znowu. Ale tym razem nie te wełniane ze stoiska z oscypkami, ani czarne z gumką z targowiska. W wielu sklepach odzieżowych można znaleźć kolorowe i śmieszne ogrzewacze stóp. Czasem z pomponem, czasem w dziwną kratę lub z kreskówkowym motywem. Im dziwniejsze tym lepsze. Coraz częściej można je zobaczyć noszone nawet do garnituru. Sprawdźcie na przykład te od nobo nobo:

fot. nobo nobo

Każdego dnia w stronę doskonałości

W wielu sklepach z prezentami można znaleźć kalendarze, które nie tylko pilnują dat naszych spotkań, ale także wspierają nasz rozwój. Każdego dnia mamy do ukończenia jedno proste zadanie. Dzisiaj ugotuj swoją wersję najlepszego obiadu, jaki kiedykolwiek spożywałeś. Obejrzyj film dokumentalny o rzeczy, którą się ostatnio zainteresowałeś. Jeśli będziesz dzisiaj zmęczony, zrób sobie 5 minut przerwy i pomyśl o planie na wakacje.

Trochę to słodkie, ale często zapominamy o prostych rzeczach, które nas uspokajają i sprawiają, że czujemy się lepiej. To rozwiązanie dla tych, którzy gnają bez opamiętania.

Niezniszczalny chińczyk

Chińskie urządzenia przez długi czas były uważane za słabe. Coraz częściej jednak przekonujemy się do azjatyckich kamer, telefonów i dronów. Za ok. 120 zł da się kupić maszynę o nazwie JJRC H31. Lata. Jest wodoodporna i bardzo ciężko ją zniszczyć. Jednym słowem idealny sprzęt na rozpoczęcie swojej śmigłowej przygody.

Idealne dla każdego fana gadżetów, który jeszcze nie kupił drona. Dzieci też się ucieszą.

Świąteczna paczka

Wasz kumpel zbiera płyty? Kolekcjonuje książki i gry? Zbiera jakiekolwiek przedmioty? Warto sprawdzić ogłoszenia na portalach typu Allegro, Ebay, OLX i innych. Często trafimy na kolekcjonerów, którzy po latach postanowili pozbyć się podwójnych egzemplarzy, a nawet dużej części zbiorów. Zazwyczaj w bardzo zaniżonych cenach, ale też z produkcjami, na których nam nie do końca zależy.

Świetna opcja dla zajawkowiczów, którzy chcą pilnie powiększyć swoją kolekcje. Później może przecież odsprzedać niechciane elementy.

Świąteczne prezenty przysparzają sporo problemów. Jeśli nie wiecie, co obdarowany na pewno wyrzuci do kosza, a co sprawi mu radość, dajcie mu coś z tej listy. Postarajcie się w tym roku, aby prezenty od Was sprawiły trochę przyjemności tym, którzy je otrzymają. W naszej propozycji znajdziecie gadżety, ciuchy i całe kartony dobroci. Pokaż kotku, co […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także